Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Fils Helmuts paziņo par sava Twitch kanāla izveidi

14 WSOP aproču īpašnieks Fils "The Poker Brat" Hellmuts pirms vairākām dienām atklāja savu Twitch kanālu.

Ja gadījumā nezini, tad Twitch ir pasaulē lielākā video strīmošanas platforma, kurā ikviens var veidot savu video kanālu un rādīt tiešsaistes video.

Savā pirmajā tiešraides pasākumā, kas notika 8. augustā, Fils uz interviju bija uzaicinājis mobilo spēļu izstrādātāju un pokera Twitch kanālu atbildīgo Ēriku Diepu. Savā video tiešraidē abi runāja par pokera spēles paveidu Pinneapple, ko Fils arī spēlēja un skaidroja.

Fils Helmuts ir viens no pokera pasaulē zināmākajiem spēlētājiem, kas ieguvis ne vien rekordlielu skaitu aproču, bet pateicoties savai spilgtajai personībai, spējis piesaistīt arī lielu līdzjutēju skaitu.

Savā tiešraides laikā Fils sazinājās ar tādiem spēlētājiem kā Daniels "KidPoker" Negreanu un Līvu Boerē. Tomēr kā ziņo tiešraides vērotāji, tad noticis kāds negadījums, kurā Fils Helmuts pašam negribot saviem skatītājiem tiešraidē, zvanot Līvai caur Facetime, esot parādījis Līvas Boerē mobilā telefona numuru. Tagad daudziem tūkstošiem pokera spēlētāju ir pieejams Līvas mobilā telefona numurs. Ouch!

Ja arī Tu vēlies skatīties Fila Helmuta Twitch video tiešraides, tad to vari izdarīt ŠEIT!

Redaktora piezīme: Ko darīt, kad ārā +35 grādu karstums? Dzert daudz ūdeni un uzspēlēt pokeru Latvijā vienīgajā licencētajā pokera istabā - Olybet Pokers