Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

PokerStars piedāvā īpašu Spin&Go iemaksas bonusu – Spin150

Spin & Go ir visātrākais veids, kā tikai dažu minūšu laikā vinnēt līdz pat $90 000. Par godu šiem jaunajiem turnīriem, visiem PokerStars spēlētājiem tiek piedāvāts bezmaksas Spin & Go atkārtotās iemaksas bonusu līdz pat $150 apmērā.

Kas ir Spin & Go atkārtotās iemaksas bonuss?
Līdz 17. novembra pulksten 23:59 ET veiciet $20 vai lielāku iemaksu, izmantojot bonusa kodu "SPIN150", un Jūs saņemsiet 25% bonusu līdz pat $150 apmērā! Lai saņemtu visu bonusa summu, pēc iemaksas veikšanas Jums būs jāpelna VIP spēlētāju punkti (VPP), spēlējot PokerStars naudas spēles. Lielākajā daļā spēļu par katru Jūsu samaksāto naudas spēles vai turnīra komisijas maksas $1 Jums tiks piešķirti 5,5 VPP punkti.

Katru reizi, kad Jūs nopelnīsiet 100 VPP punktus, pokera istaba Jūsu PokerStars kontā ieskaitīs $5 no Jūsu bonusa summas - tā ir vismaz 27% atmaksa par katru Jūsu iztērēto dolāru. Pēc iemaksas veikšanas Jūsu rīcībā būs 21 diena, lai nopelnītu pilnas bonusa summas saņemšanai nepieciešamos VPP punktus.