Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

PokerStars SharkCage 3. epizode - VIDEO

Pagājušo nedēļu PokerStars Youtube kanālā tika publicēta jau 3. epizode (kopumā no 8 epizodēm) no ilgi gaidītā pokera TV šova - Shark Cage. Šajā TV šovā piedalās pokera profesionāļi, starp kuriem ir daudzi pokera sabiedrībā zināmi spēlētāji. Tāpat vietu pie galda ieņem arī kāds īpašs spēlētājs, kas spējis uzvarēt online kvalifikācijas tūrē. Shark Cage galvenā balva ir $1’000’000, kuru saņems fināla turnīra uzvarētājs.

Shark Cage nav gluži parasts pokera turnīrs kādu mēs esam pieraduši skatīties. Lai padarītu spēli interesantāku tajā ir integrēti vairāki papildinājumi, kā piemēram, ja vēlies blefot, tad pirms pēdējās galda karts izlikšanas spēlētājam ir jānospiež īpaša poga, kura atrodas zem galda. Gadījumā ja spēlētājam izdodas uzvarēt ar blefu, tad zaudētājam ir jādodas uz krātiņu un jāizlaiž nākamās izspēles.

Pirms pāris dienām PokerStars savā Youtube kanālā publicēja 3. epizodi. Šoreiz pie galda sēdās tādi spēlētāji kā Viktorija Korena, Patriks Antonio, Gass Hansens, Marija Ho, Deivids Viljams un online kvalifikācijas uzvarētājs Metjū Herminiano .

Novēlam patīkamu skatīšanos!

Shark Cage 3. epizode

Ja vēlies uzzināt, kad būs pieejamas nākamās Shark Cage epizodes, nāc un kļūsti par PokerStars Youtube kanāla sekotāju.