Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Kriss Manīmeikers izveidojis burgeru WSOP spēlētājiem

Par jaunas sadarbības uzsākšanu pirms vairākām dienām paziņoja 2003. gada WSOP ME uzvarētājs Kriss Manīmeikers. Pokera profesionāļa jaunais sadarbības partneris ir ātro ēstuvju restorāns "Fukuburgers", kas pieder šefpavāram Kolinam Fukunagai. Veicinot sava zīmola atpazīstamību ikvienam WSOP Galvenā turnīra 1b un 1c dienas spēlētājiem būs iespēja nogaršot bezmaksas burgerus.

Abas dienas sākot no pl. 18:30 pie WSOP Galvenā turnīra norises vietām uz ielas būs pieejami Fukuburgera mašīnas, kurās tiks gatavoti bezmaksas burgeri.

Interesi par Krisa Manīmeikera un Fukuburgera sadarbību izrādīja PokerNews žurnālisti. Piedāvājam nelielu ieskatu intervijā, ja vēlaties lasīt pilnu interviju, tad to varat izdarīt Pokernews portālā.

Žurnālists: Parunāsim nedaudz par Fukubergu. Kā sākās jūsu sadarbība?
Kriss Manīmeikers: Viņi sazinājās ar mani, acīmredzot, redzēja, ka esmu resns. Viņi zināja, ka man patīk ēst un tāpēc jautāja vai es vēlētos ar viņiem pagatavot kādu īpašu burgeru un es piekritu, jo tas man likās interesanti. Es devos uz viņu restorānu, kur pavadīju aptuveni trīs stundas, nogaršojot visus burgerus, kas bija pieejami viņu restorānā. Pēc tam es devos uz virtuvi, kur tikos ar viņu šefpavāru un mēs sākām veidot manu īpašo burgeru.

Vai jums izdevās izveidot iecerēto?
Mēs sākām pārrunāt par sastāvdaļām, ko vēlos iekļaut savā burgerā. Es zināju, ka vēlos tajā redzēt sēnes un burgera pamatā vēlējos izmantot Šveices burgera pamatlietas. Mēs papildinājām burgeru ar papildus sastāvdaļām. Pēc kāda laika mēs radījām burgeru, kas bija patiešām gards. Man tas ļoti garšoja un es patiešām esmu apmierināts iegūto rezultātu.

Gan šodien, gan rītdien pusdienu pārtraukumos visi WSOP spēlētāji ir aicināti nogaršot manu īpašo burgeru, protams, pieejami būs arī citi Fukuburger burgeri. Es iespējams pats arī došos uz kādu no Fukuburgera mašīnām un palīdzēšu pavāriem gatavot burgerus.

Redaktora piezīme: Vēlies spēlēt pokeru online? Spēlē Latvijā vienīgajā licencētajā pokera istabā - Olybet Pokers.

     [+] [-]

, 2015-07-08 22:50, pirms 4 gadiem
Viņi sazinājās ar mani, acīmredzot, redzēja, ka esmu resns.