Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Kvalificējies EPT Prāga: 7. - 17. decembris

Pirms pāris dienām PokerStars nāca klajā ar paziņojumu, ka nākamā Eiropas Pokera Tūres Prāga pieturvieta kļūs par “lielāko pokera festivālu”, kāds līdz šim norisinājies. Par pamatojumu tiek minēti gan īpašais turnīru kalendārs, gan ballītes un daudzie pārsteigumi, par kuriem jau laicīgi parūpējušies EPT organizatori. EPT Prāga turnīru sērija norisināsies no 7. decembra līdz 17. decembrim.

”Prāgas pokera festivals vienmēr ir piesaistījis lielu skaitu spēlētāju, kas piedalās gan turnīros, gan arī izmanto iespēju, lai piedalītos spēlēs pie naudas galdiem.” stāsta EPT prezidents Edgars Stulčijs.

Kā ierasts tad Eiropas Pokera tūres ietvaros norisināsies arī Eureka Pokera tūre, kopumā 11 dienu garumā tiks piedāvāti 59! turnīri, starp kuriem būs gan EPT €5,300 Galvenais turnīrs, Eureka €1,100 Galvenais turnīrus, €10,300 High Roller un €50,000 Super High Roller turnīrs, kas ir dārgākais pokera turnīrs Čehijā.

Par vienu no jaunumiem EPT Prāgas sērijas ietvaros būs īpašie Nakts Turbo turnīri (Midnight Turbo), kuros dalības maksa būs sākot no €300 līdz €1,000 un kuri norisināsies pa nakti sākums pl. 24.00.

Papildus ierastajiem turnīriem, PokerStars piedāvā arī trīs EPT Omaha čempionātus, īpašo EPT Junior turnīru, kurā varēs piedalīties spēlētāji, kuri ir vecumā no 18 līdz 21 gadus vecumam, kā arī €200 vērto Senioru turnīru, kurā piedalīties var spēlētāji, kas vecāki par 50 gadiem. Par vēl vienu jaunumu EPT Prāgas sērijas ietvaros kļūs Somijas Pokera Čempionāts, kas norisināsies paralēli EPT Prāgas turnīriem.

”Ņemot vērā visus jaunumus, tai skaitā palielināto turnīru skaitu, kā arī īpašās ballītes un pārsteiguma akcijas, kas būs pieejamas EPT Prāga spēlētājiem mēs paredzam, ka šis būs gada lielākais pokera festivāls pēc spēlētāju skaita, kā arī tas pārspēs pagājušā gada EPT Prāga rādītājus.” papildina EPT prezidents Edgars Stulčijs.

Apskatot pagājušā, 2013. gada, EPT Prāga rezultātus, tad 47 turnīros kopumā piedalījās vairāk kā 9’000 spēlētāju un kopējais balvu fonds sasniedza gandrīz €13 miljonu atzīmi.

Pateicoties lielajam spēlētāju skaitam pagājušā gada EPT un Eureka Pokera tūres Galvenajos turnīros piedalījās rekordliels spēlētāju skaits – attiecīgi 1,315 spēlētāji (EPT) un 1,007 spēlētāji (Eureka).

Kā nokļūt uz EPT Prāga?
Ja arī tu vēlies piedalīties EPT Prāga posmā, tad PokerStars istabā norisinās EPT Prāga kvalifikācijas turnīri, kuros dalības maksa ir sākot no €1.10. Kvalifikācijas turnīru sarakstu vari apskatīt PokerStars istabā sadaļā Events – EPT – Cash Satellites.

EPT Prāga rezultāti un jaunumi
Nepalaid garām jaunumus no turnīru norises vietas un seko līdzi aktualitātēm un turnīru rezultātiem, gan PokerStars bloga mājas lapā, gan arī Eiropas Pokera Tūres mājas lapā.

Ja tev ir jautājumi par PokerStars un EPT Prāga sūti savus jautājumus uz e-pastu: support@pokerstars.eu