Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Pokera profesionālis sūdzas par EPT Barselona turnīru drošību

Pirms pāris dienām noslēdzās EPT Barselona turnīru sērija, kurā tika sasniegti vairāki rekordi, tai skaitā, lielākais spēlētāju skaits, lielākais balvu fonds. Tomēr acīmredzot, ne viss ir tik labi, kā varētu šķist no pirmā acu skatiena.

Pokera forumā "2+2" pokera profesionālis Džeisons Mo publicēja ierakstu, kas acīmredzot norāda uz nepilnībām turnīra organizēšanā un drošībā.

Kā raksta pokera spēlētājs, tad EPT Barselona Galvenajā turnīrā kādā no turnīru pārtraukumiem, atgriežoties pie turnīru galda, viņš esot konstatējis, ka viņam esot pazuduši žetoni. Pēc sarunas ar turnīru organizatoriem viņš uzzinājis, ka turnīra norises vietā nav uzstādītas drošības novērošanas kameras, kas sekotu līdzi dīleru darbam. Par pamatojumu tika minētas dārgās izmaksas.

Lai pārliecinātos vai tiešām situācija ir tik bēdīga Džeisons Mo turnīra laikā pēc tam pārbaudīja vai tiešām vienīgais uzraugs pie galda ir dīleris, viņš vairākkārtīgi no blakus sēdētāja paņēma vairākus turnīru žetonus un pielika saviem žetoniem. Pēc tam pajautājot dīlerim vai viņš esot pamanījis kaut ko aizdomīgu, kad saņēma noraidošu atbildi viņš atgrieza spēlētājam žetonus.

Uz doto brīdi ne EPT turnīru organizatori, ne arī PokerStars pārstāvji nav snieguši officiālu atbildi uz to, kādi drošības pasākumi tiks ievēroti nākamajos turnīros un vai šis bija tikai izņēmuma gadījums vai tā tomēr ir sistēma, kas tiek realizēta, lai palielinātu savu peļņu.

Foruma spēlētāju ierakstu un diskusijas "2+2" lapā varat lasīt ŠEIT.

Redaktora piezīme: Kur spēlēt Latvijā online pokeru? Pievienojies un sāc spēlēt Latvijā vienīgajā licencētajā pokera istabā - Olybet Pokers!

     [+] [-]

, 2015-09-07 12:50, pirms 4 gadiem
Nu bet tas profesionālis Mo taču tāds dumjāks - vajadzēja taču sabāzt žetonus kabatās, kad gāja prom no galda!

Gaidu, kad tiks sniegta oficiāla atbilde! Kaut kāds vājprāts, ka tādas lietas vispār var notikt!