Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

PokerStars 7 ir pieejama visiem spēlētājiem

Kā ziņo PokerStars, tad esot pabeigta beta testēšana jaunākajai PokerStars 7 programmatūras versijai un tagad tā ir pieejama visiem pokera spēlētājiem. Spēlētāji, kas izmanto .COM/.EU domēnus programmatūras atjauninājumi notiks automātiski šī mēneša laikā. Tomēr spēlētājiem, kuri vēlēsies varēs atgriezties pie iepriekšējās programmatūras versijas.

Kopš augusta, kad PokerStars aicināja spēlētāju izmēģināt jauno programmatūru, to kopumā ir izdarījuši vairāk kā 120’000 spēlētāji. Salīdzinot ar iepriekšējo PokerStars programmatūras versiju šajā ir daudzi jauni uzlabojumi, kā piemēram, uzlabots dizains, pilnveidoti meklēšanas filtri, jauna interaktīva karte, kurā var redzēt visus lielākos pokera turnīrus un pokera spēlētājus, kā arī pilnīgi jaunas funkcijas, kas nebija pieejamas iepriekšējā pokera istabas versijā.

Savu viedokli par PokerStars 7 izteica arī PokerStars korporatīvās departamenta vadītājs Lī Džons: “Es priecājos, ka PokerStars 7 versija ir izgājusi beta testēšanu un tagad tā ir pieejama visiem spēlētājiem. No savas personiskās pieredzes varu teikt, ka tā sagādā patiesi lielu prieku un man tā ļoti patīk. Gluži kā jebkes izmantoju jau kopš pirmssākuma un mani patiešām aizrauj un priecē. Uz doto brīdi aptuveni 10-15% spēlētāji, kas spēlē .COM domēnu zonā izmanto jauno programmatūras versiju. Ja PS7 būtu neatkarīgs pokera saits, tad tā būtu otra populārākā pokera istaba pasaulē. Pie jaunās programmatūras izstrādes mēs esam strādājuši neskaitāmas stundas, dienas un mēnešus un visas jaunās iespējas un funkcionalitāte ir pārdomātas līdz pat pēdējai detaļai. Es esmu pārliecināts, ka ikviens spēlētājs būs apmierināts ar jauno programmatūras versiju.”

Vairāk par PokerStars 7 varat uzzināt PokerStars mājas lapā.

Ja jums ir jautājumi par to kā lejupielādēt PokerStars 7 programmatūru, rakstiet uz e-pastu: support@pokerstars.eu

     [+] [-]

, 2014-11-06 15:21, pirms 5 gadiem
Kā lai tieku tajā mājas lapā?

     [+] [-]

, 2014-11-06 15:33, pirms 5 gadiem
ZenMate uzmet un viss ok

     [+] [-]

, 2014-11-06 15:39, pirms 5 gadiem
kas tas Zen Mate?

     [+] [-]

, 2014-11-06 15:41, pirms 5 gadiem
Mordangas zivju inspektors rakstīja: kas tas Zen Mate?
iegoogle redzesi.