Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Full Tilt paziņo par kārtējo izmaksu vilni bijušajiem spēlētājiem

Jau pavisam drīz Full Tilt pokera istabā vairāk kā 2'000 spēlētāji, kas savulaik vēl nebija dabūjuši savu naudu no pokera istabas var gaidīt izmaksu uz savu bankas kontu.

Kopš "Melnās piektdienas" ir pagājuši gandrīz 5 gadi un daudzi spēlētāji no ASV vēl nav saņēmuši savu naudu.

Par gaidāmo izmaksu paziņoja Poker Player Alliance direktors Džons Pappas: "Sveiki! Es vēlos paziņot, ka jau tuvākajā laikā notiks nākamais izmaksas vilnis, kur kopumā vairāk kā 2'000 spēlētājiem tiks izmaksāta nauda $5.7 miljonu apmērā. Plānotais izmaksu laiks būs no 1 līdz 2 nedēļām. Pēc tam, kad šīs izmaksas būs veiktas, kopumā atliks vairs tikai 3'800 spēlētāji, kuriem vēl būs nepieciešams izmaksāt naudu. Tomēr pēdējam izmaksu vilnim vēl nav noteikts laika periods un man nav zināms vai tas notiks vienā reizē. Officiāla informācija par izmaksām ir pieejama fulltiltpokerclaims.com mājas lapā."

Kad būs noslēdzies šis izmaksu vilnis, kopumā līdz šim Full Tilt būs izmaksājis naudu vairāk kā 47'000 spēlētāju par kopējo summu aptuveni $109 miljonu apmērā.

Redaktora piezīme: Vēlies spēlēt online pokeru Latvijā? Pievienojies vienīgajai Latvijā licencētajai pokera istabai - Olybet Pokers.