Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0
Ivo Čapiņš

Filmas “BET RAISE FOLD” pirmizrāde Latvijā – 9. augustā

Esi dzirdējis par jauniešiem, kuri par savu ikdienas nodarbi izvēlējušies profesionālu interneta pokera spēlēšanu? Pirms kāda laika jau rakstījām, ka internetā parādījusies jauna dokumentāla filma par pokeru, kuras nosaukums ir “Bet Raise Fold”. Ja gadījumā vēl neesi noskatījies šo filmu, tad tev ir vienreizēja iespēja jau šo piektdien, 9. augustā, pl. 19.30 apmeklēt Splendid kinoteātri un noskatīties šo filmu kopā ar citiem pokera spēlētājiem.

Nāc uz filmas “Bet Raise Fold” pirmizrādi un noskaidro, kas slēpjas aiz šiem filmas nosaukuma vārdiem.

Filmas “Bet Raise Fold” sižeta pamatā tiks stāstīts par interneta pokera attīstību. Šī dokumentālā filma Tev viegli saprotamā veidā palīdzēs saprast to, ka interneta pokers ir spēle, kur nepieciešamas matemātikas zināšanas, psiholoģija un pacietība, un to, ka tā var būt tikpat nopietna nodarbošanās kā sava biznesa uzsākšana vai kāda cita sabiedrībā plašāk atzīta karjeras izvēle. Filma ir par ASV interneta pokera profesionāļiem un to dzīves izmaiņām gan ļoti straujās izaugsmes laikā, gan arī pēkšņās milzu industrijas sabrukšanas brīdī.

Stāsts ir par trīs interneta pokera profesionāļiem : Danieli, māti, kura nolēmusi darīt visu, lai viņas sapnis piepildītos un viņai izdotos kļūt par kādas pokera komandas sponsorētu pārstāvi, kas varētu nodrošināt stabilu dzīvi visai viņas ģimenei. Otrais stāsta varonis ir Tonijs, jauns puisis, kuram ļoti patīk ceļot apkārt pasaulei un to apvienot ar pokera šova vadīšanu. Pēdējais, bet ne mazāk svarīgais stāsta dalībnieks ir Martins, kurš ir ar stratēģijām apsēsts matemātikas ģēnijs un ar pretiniekiem cīnās pie interneta pokera visaugstāko likmju galdiem. 

Filmas pirmizrāde Latvijā būs jau šo piektdien, 9. augustā, pl. 19.30. Filma “Bet Raise Fold” būs angļu valodā ar sinhrono tulkojumu latviešu valodā.

Nepalaid garām un uzzini, kuri no taviem draugiem arī nāks uz filmas "Bet Raise Fold" pirmizrādi! Apmeklē Facebook filmas "Bet Raise Fold" lapu un atzīmē vai tu nāksi noskatīties šo filmu:

Biļetes uz “Bet Raise Fold” filmu varat iegādāties Biļešu servisa kasēs un mājas lapā, kā arī uz vietas Splendid Kinoteātrī. Biļešu cena ir 3.00 Ls, savukārt skolēniem, studentiem un pensionāriem, uzrādot apliecību - 2.50 Ls.Vietu skaits uz filmas pirmizrādi ir ierobežots tāpēc pasteidzies un laikus rezervē vietu!

 

2013-08-05 11:14

Nākamais: "Lokomotīve" starpfinišā ceturtā. Turpinājums sekos