Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Bez limita Sit and Go - zemo limitu stratēģija

Šajā rakstā ir apkopota optimālā Sit and Go stratēģīja jaunajiem spēlētājiem.

Sākuma stadija
Sākuma stadija ir pirmie divi blaindu līmeņi. Šo līmeņu laikā, kad vien tas ir iespējams vajadzētu mēģināt izspēlēt vienas masts secīgas kārtis, ar šīm kārtīm jūsu mērķis flopā ir iegūt vismaz divus pārus, vai kādas spēcīgākas kombinācijas iespēju (straight draw, flush draw).

Reizēs, kad jums ir labas sākuma kārtis tādas kā AA; KK; QQ; AK; AQ, jums jāizdara likmes paaugstinājums par 3 vai 4 big blaindiem, lai nepieļautu situāciju, ka flopu redz vairāk kā divi spēlētāji.

Vidus stadija
Šajā spēles posmā jūs vairs nevarat atļauties spēlēt vājas sākuma kārtis, jo blaindi jau ir kļuvuši lielāki. Jums vairs nevajadzētu iesaistīties izspēlēs ar maziem pāriem tādiem kā 55, 66, 77. Ja jūsu žetonu daudzums ir virs vidējā jūs droši varat atļauties gaidīt labas kārtis(JJ,QQ,KK,AA,AK,AQ,) ar kurām iesaistīties izspēlēs.

Ja jūsu žetonu daudzums ir zem vidējā, tad jums vajadzētu būt gatavam ielikt visus jūsu žetonus jau pirms flopa, ar tādām kārtīm kā TT,JJ,QQ,KK,AA,AK,AQ. Vairums gadījumos jūsu pretinieks atmetīs savas kārtis, bet ja pretinieks tomēr nolemj saukt jūsu likmi, iespējams, ka jūsu kārtis būs labākās.

Ja jūsu žetonu daudzums jau ir zem 10 big blaindiem, spēlējot no vēlas pozīcijas ja pirms jums neviens spēlētājs nav iesaistījies izspēlē, jums vajadzētu likt galdā visus jūsu žetonu ar gandrīz jebkurām kārtīm.

Vēlā stadija
Šajā spēles stadijā jums jānovērtē situācija pie galda. Ja pēc jūsu domām spēsiet sasniegt atmaksātās vietas bez iesaistīšanās daudzās izspēlēs, jums vajadzētu spēlēt tikais labākās kārtis.

Ja jums ir vidējs žetonu daudzums jums vajadzētu spēlēt tikai push/fold, jeb likt visus žetonus vai nomest kārtis pirms esat iegūldījuši žetonus šajā izspēlē.

Kad esat iekļuvis atmaksātajās vietās jums jācenšas uzvarēt un vislabākais veids kā to darīt ir spēlēt agresīvi!

  +1 [+] [-]

, 2011-01-05 12:04, pirms 10 gadiem
Vēl nebūtu slikti pieminēt, ka vidus stadija sākas, kad zhetonu pietiek ~22 blaindiem, bet veelaa stadija - no ~13 blaindiem.

  +3 [+] [-]

, 2011-01-05 16:04, pirms 10 gadiem
labs raksts

     [+] [-]

, 2011-01-07 18:44, pirms 10 gadiem
Sākuma stadija ir pirmie divi blaindu līmeņi.

Vispar, pirmie 3 limeni ir sakuma stadija!!!!

     [+] [-]

, 2011-01-07 18:52, pirms 10 gadiem
kashelsSs rakstīja: labs raksts
parak iiss.
Katrs speletajs jau shito zina!

     [+] [-]

, 2011-01-07 18:54, pirms 10 gadiem
ndznx rakstīja: Vēl nebūtu slikti pieminēt, ka vidus stadija sākas, kad zhetonu pietiek ~22 blaindiem, bet veelaa stadija - no ~13 blaindiem.
:

  +1 [+] [-]

, 2011-01-08 15:47, pirms 10 gadiem
Doodols rakstīja: parak iiss.
Katrs speletajs jau shito zina!
Šajā rakstā ir apkopota optimālā Sit and Go stratēģīja jaunajiem
spēlētājiem.
Uzsvars liekams uz vārdu jaunajiem.