Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Sākusies dalībnieku atlase uz Shark Cage 2

Jums šķiet, ka esat pietiekami labs spēlētājs, lai apceļotu pasauli un televīzijā spēlētu ar pokera profesionāļiem un cīnītos par $1'000'000? PokerStars Shark Cage 2 ir Jūsu iespēja to pierādīt! Tas ir TV šovs, kurā pokera spēlētāji no visas pasaules televīzijas posmos sacentīsies par galveno balvu $1 miljona apmērā. Vai Jūs esat gatavs piedalīties Shark Cage 2? Ir pienācis laiks to noskaidrot.

Kā nokļūt PokerStars Shark Cage 2?
Pirmās jaunā “Shark Cage 2” TV epizodes tiks filmētas PCA 2015 turnīru sērijas laikā, kas notiks saulainajās Bahamu salās.

Uzvari PokerStars Shark Cage 2 kvalifikācijas turnīros un pārvari atlases kārtu un saņem apmaksātu ceļojumu 2 personām uz Bahamu salām.

Tiešsaistes kvalifikācijas turnīri notiek katru dienu pulksten 19:05, 21:05 un 23:05 EET, no 3. novembra līdz 9. novembrim. Papildus balvu fondam pievienotajiem $1500, katra kvalifikācijas turnīra labākie 20 spēlētāji iekļūs TV šova atlases kārtā (skatīt zemāk).

Kā saņemt biļeti uz Shark Cage 2 kvalifikācijas turnīriem?
No 3. novembra līdz 9. novembrim veic iemaksu savā PokerStars spēlētāja kontā vismaz €23 ($30/£18) un ievadi bonusa kodu 'SHARKPCA' un saņem 10 bezmaksas biļetes, kuras varēsi izmantot dalībai jebkurā Shark Cage 2 kvalifikācijas turnīrā ar balvu fondam papildus pievienotiem $1500.

Lūdzu, ņemiet vērā: Shark Cage 2 kvalifikācijas turnīru biļetes nav iespējams atdot citiem, un tās nevar apmainīt pret naudu. Šo piedāvājumu katrs spēlētājs drīkst izmantot tikai vienu reizi, tas nozīmē, ka maksimālais biļešu skaits, kuru var saņemt viens spēlētājs, ir desmit. Neizmantotās un pēc visu kvalifikācijas turnīru beigām iegūtās biļetes tiks zaudētas

Atlases kārta
Iekļūstiet atlases kārtā, un Jūs saņemsiet uzaicinājumu atsūtīt mums video pieteikumu. Mēs par Jums vēlamies uzzināt visu, tāpēc divu minūšu laikā Jums jāizstāsta mums savs stāsts, it sevišķi par savu dzīvi ārpus pokera. Piesaistiet mūsu uzmanību, nodemonstrējot savu personību, humoru un entuziasmu!

Ņemiet vērā, ka visiem iesūtītajiem video materiāliem ir jābūt angļu valodā, un tie nedrīkst būt garāki par divām minūtēm. Augšuplādējiet savu video YouTube vietnē un atsūtiet video saiti pa epastu uz sharkcage@pokerstars.com līdz 16. novembra pulksten 23:59 ET.

Lūdzu, ņemiet vērā: netiks izskatīts neviens video, kurā bez atļaujas tiks izmantots ar autortiesībām aizsargāts saturs.

PokerStars izskatīs visus iesūtītos video pieteikumus, lai izvēlētos labākos.

Vairāk par Shark Cage 2 varat uzzināt PokerStars Shark Cage 2 akcijas mājas lapā.

Ja jums ir jautājumi par Shark Cage 2, lūdzu rakstiet mums uz e-pastu: support@pokerstars.eu