Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Džons Džuanda atklāti par derībām un pokeru

Pagājušo nedēļu jau mēs rakstījām par EPT Barselona turnīra uzvarētāju Džonu Džuandu, kas pokeru nebija spēlējis pēdējos 12 mēnešus. Pirms pāris dienām Džons sniedza interviju pokera portālam PokerListings.com, kurā arī pastāstīja par iemesliem, kāpēc viņš nebija spēlējis pokeru.

Kā izrādās tad iemesls ir saistīts ar derībām, kas kā zināms ir otra Džona aizraušanās. Kā izrādās viņš ir saderējis ar draugu, ka viņš varēs noskriet 100 jardus ātrāk nekā draugs lecot 50 jardus. Tāpat viņš esot saderējis ka varēšot 20 reizes pievilkties pie stieņa pēc 6 mēnešu treniņa, un vēl vienas derības kuras saistītas ar 5 kilometru noskriešanu noteiktā laikā. Papildus bez fizisko spēju derībām viņš esot saderējis, ka spēšot iemācīties un nolikt Japānas valodas testu ar izcilību (kā zināms tad Džuanda jau 4 gadus kā dzīvo Tokijā, taču līdz šim tā arī nebija iemācījies runāt japāniski).

Ņemot vērā visas šīs derības viņam vairs neatlika laika, lai spēlētu pokeru un pēc viņa paša vārdiem "Es burtiski katru dienu trenējos un studēju pa 8-9 stundām un tā veselu gadu."

Tagad Džuanda ir gatavs atgriezties pie pokera spēlēšanas, un kā pats stāsta tad ļoti labprāt aizbrauktu uz Makao, kur iepriekš spēlēja pie augsto likmju galdiem, taču viņš tomēr atzīst ka pa gadu tur likmes pieaugušas par 8-10 reizēm, kas viņam liek būt piesardzīgākam un pirms sēsties pie galda jāapdomā, kur un ar ko labāk spēlēt.

Skaidrs gan ir viens, ka Džons Džuanda pokera spēlēt prasmi nav aizmirsis un to lieliski pierāda viņa EPT Barselona rezultāti, kurā uzvarot 1'694 spēlētājus viņš ieguva gan uzvarētāja trofeju, gan arī galveno naudas balvu $1.1 miljona apmērā.

Un pēdējais, vai Džonam izdevās uzvarēt kādās no derībām, piemēram noskriet 100 jardus ātrāk nekā viņa draugam nolekt 50 jardus? Atbildi uz šo jautājumu vari uzzināt, ja izlasīsi Džona interviju, ko viņš sniedza PokerListings žurnālistiem.

Redaktora piezīme: Vēlies spēlēt online pokeru kopā ar Latvijas spēlētājiem? Pievienojies Latvijā vienīgajai licencētajai pokera istabai - Olybet Pokers.

     [+] [-]

, 2015-09-04 14:50, pirms 4 gadiem
Tulkojums no oriģinālraksta protams ir tālu