Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

bwin.party vērtība divu mēnešu laikā pieaug par $100 miljoniem

Kā jau to varēja paredzēt tad cīņa starp 888 Holdingu un GVC par uzņēmuma bwin.party iegādi turpinās. Nupat ir kļuvis zināms, ka arī 888 Holdings ir pacēluši savas likmes un izteikuši labāku piedāvājumu.

Vēl tikai jūlijā bwin.party valde bija apstiprinājusi darījumu par $1.4 miljardiem ar uzņēmumu 888, tomēr uzņēmuma GVC pārstāvjiem uz laiku izdevās apturēt šo darījumu, izsakot labāku piedāvājumu.

Uz doto brīdi darījuma summa ir jau $1.5 miljardi, kas ir par $100 miljoniem lielāka kāda tā bija jūlijā. Jāsaka gan, ka arī GVC nesēž rokas klēpī salikuši un lai palielinātu savas izredzes ir atteikušies no sadarbības ar Amaya Gaming, kas ieņem vadošo lomu online pokera industrijā.

Kā zināms, tad viens no iemesliem, kāpēc bwin.party nevēlējās pieņemt sadarbību no GVC bija saistīts ar bažām par monopola stāvokļa nostiprināšanu no Amaya Gaming puses, ja tā iegūtu arī kontroli pār bwin.party uzņēmumu.

Par to, kurš no uzņēmumiem beigās iegūs kāroto bwin.party uzņēmumu vēl gan 100% pārliecības nav, tomēr kā redzams no aktivitātes, tad interese par šo uzņēmumu ir abām pusēm un neviena nav gatava piekāpties.

     [+] [-]

, 2015-09-04 13:40, pirms 4 gadiem
Tak sho jau kadu laicinju atpakalj rakstiija, plagjiatisms ...