Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

PokerStars Shark Cage 2. epizode – VIDEO

Pagājušo nedēļu pokera spēlētājiem PokerStars Youtube kanālā bija vienreizēja iespēja vērot pirmo epizodi no ilgi gaidītā pokera TV šova - Shark Cage. Šajā TV šovā piedalās pokera profesionāļi, starp kuriem ir daudzi pokera sabiedrībā zināmi spēlētāji. Tāpat vietu pie galda ieņem arī kāds īpašs spēlētājs, kas spējis uzvarēt online kvalifikācijas tūrē. Shark Cage galvenā balva ir $1’000’000, kuru saņems fināla turnīra uzvarētājs.

Shark Cage nav gluži parasts pokera turnīrs kādu mēs esam pieraduši skatīties. Lai padarītu spēli interesantāku tajā ir integrēti vairāki papildinājumi, kā piemēram, ja vēlies blefot, tad pirms pēdējās galda karts izlikšanas spēlētājam ir jānospiež īpaša poga, kura atrodas zem galda. Gadījumā ja spēlētājam izdodas uzvarēt ar blefu, tad zaudētājam ir jādodas uz krātiņu un jāizlaiž nākamās izspēles.

Pirms pāris dienām PokerStars savā Youtube kanālā publicēja 2. episodi. Šoreiz pie galda sēdās tādi spēlētāji kā Dženifera Tillija, Farazs Jaka, Skotijs Nguens, Teo Jorgensens, Filips Gruisems un online kvalifikācijas uzvarētājs Dana Dams.

Novēlam patīkamu skatīšanos!

Shark Cage 2. epizode

Ja vēlies uzzināt, kad būs pieejamas nākamās Shark Cage epizodes, nāc un kļūsti par PokerStars Youtube kanāla sekotāju.