Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

PokerStars zvaigzne pievēršas tiešsaistes pokeram

PokerStars pro komandas spēlētājam Danielam Negreanu šis gads nebija no veiksmīgākajiem. Nevienas turnīra uzvaras, zaudējums Ērikam Saidelam “All Time Money List” sarakstā un zaudējums derībās ar Džeisonu Mersjēru. Neskatoties uz to visu, kanādietis nežēlojas un meklē patīkamākos pēdējo 10 mēnešu momentus. Galvenokārt, tiešsaistes pokerā!

Šogad Daniels Negreanu daudz ziedoja dzīvos turnīrus, lai atgrieztos labā līmenī tiešsaistes pokerā. Pēc “Melnās piektdienas” viņš daudz nedomājot atstāja savu Lasvegasas dzīvokli, lai atgrieztos savās mājās – Kanādā, lai varētu spēlēt PokerStars istabā. Negreanu ir ļoti apmierināts ar savu dalību Pasaules Tiešsaistes Pokera čempionātā (WCOOP), kur kopvērtējuma reitingā ieņēma 3. vietu. “Man šķiet, ka es biju vienīgais spēlētājs, kas piedalījās WCOOP no 4 dažādām valstīm,” teica Daniels, “Es sāku Barselonā, tad pārbraucu uz Melnkalni, pēc tam Budapeštu, bet vēl pēc uz Londonu, kur ieslēdzos viesnīcas numurā”.

Daniels Negreanu šogad ir ļoti strādājis pie savas tiešsaistes spēles uzlabošanas. Viņam palīgā nāca Lekss Veldhuiss, kurš viņam palīdzēja samazināt likmju piesaukšanas diapazonu no lielās sākuma likmes. Pēc tam Daniels daudz mācījās starp pirmo un otro “SuperStar Showdown” maču, kurā spēlēja ar Isildur1. Lai saprastu, kas viņa spēlē ir jāuzlabo, Daniels pieaicināja Ričardu Lindeikeru, Tomu Marčīzu un Bilu Reinoldu, kuri viņam palīdzēja iziet cauri problemātiskām izspēlēm.

Daniels Negreanu turpina mācīties: “Es nedomāju, ka nu beidzot visu esmu sapratis, bet šobrīd jūtu, ka zinu daudz vairāk kā iepriekš”. Tāpat Daniels Negreanu ir atmetis vecās skolas pokera principus, apgalvodams, ka vairs nevar spēlēt uz sajūtām, un ar laiku Tu saproti, ka mūsdienu pokerā ir tikai pareizas un nepareizas atbildes!