Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

TV tiešraidē izspēlē tiek izliktas divas vienādas kārtis - QcQc

Aizvakar noslēdzās Super High Roller Cash Game, kurā trīs dienu laikā pie galda sēdās daudzi pokera profesionāļi. Tomēr šoreiz stāsts ir par kādu neparastu gadījumu, kas saistīts ar kārtīm un kādu izspēli.

Otrā dienā pie Super High Roller Cash Game galda vienā no izspēlēm, kurā piedalījās Kolmans un Polks, galdā tika izliktas pirmās trīs (Flopa) kārtis, starp kurām divas kārtis bija vienādas - abas kreiča dāmas. Kā apgalvo turnīra organizatori tad tas esot noticis kāršu ražotāja kļūdas dēļ. Uz doto brīdi papildus informācija par šo konrēto gadījumu nav pieejama. Tomēr interesanti, ka līdz pat izspēles beigām ne spēlētāji, ne arī dīlere nebija pamanījusi, ka uz galda atrodas 2 pilnīgi vienādas kārtis.

Lūk, arī konkrētā izspēle!

Redaktora piezīme: Vēlies spēlēt ar vienu kreiča dāmu kāršu kavā? Nāc un spēlē online vienīgajā Latvijā licencētajā pokera istabā - Olybet Pokers.

  -1 [+] [-]

, 2015-07-03 14:44, pirms 4 gadiem
tas tikai saka cik profesionaali darbinieku. pirms katras speeles uzsaaksanas tiek kaartis paarbaudiitas, lai nebuutu smauksanaas. un nekaada ruupniica nav vainiiga. ir pit boss un krupjee, kuru atbildiigi.

  +1 [+] [-]

, 2015-07-03 15:31, pirms 4 gadiem
"Redaktora piezīme: Vēlies spēlēt ar vienu kreiča dāmu kāršu kavā?"
Tikai šie nabagi nevar atļauties 2 kreiča dāmas

     [+] [-]

, 2015-07-03 23:59, pirms 4 gadiem
ja spēlētu zolīti tad gan man nebūtu nekas pret