Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

PokerStars un Full Tilt atgriežas ASV tirgū

Vakardien uzņēmums 'Amaya Gaming', kam pieder pokera istabas PokerStars un Full Tilt paziņoja, ka ir saņēmušas Ņūdžersijas štata azartspēļu licences un nu varēs piedāvāt savus pakalpojumus štata iedzīvotājiem.

Šī ziņa ir apliecinājums Amaya Gaming nopietnajiem plāniem par atgriešanos ASV tirgū, un kā redzams tad uzņēmuma vadība ir turējusi savu vārdu un pirmie soļi ir sperti.

Skaidrs gan arī, ka šis solis vēl nenozīmē, ka online pokers atgriezīsies iepriekšējā stāvoklī, kāds tas bija pirms "Melnās piektdienas" un ka visi amerikāņi nu metīsies spēlēt online pokeru tieši šajās istabās. Tomēr neapšaubāms ir fakts, ka šis ir nozīmīgs pavērsiens un pavisam noteikti dos atspērienu pokera turpmākai attīstībai pokera industrijai kopumā.

“Mēs esam patiesi laimīgi, ka savam regulēto/licenzēto tirgus sarakstam varam pievienot nu arī Ņūdžersijas štatu, kurā nu ikviens štata iedzīvotājs varēs spēlēt gan PokerStars, gan arī Full Tilt istabās un nebaidīties par sekām, ko izraisa nelegāla pokera spēlēšana." stāsta Amaya direktors un valdes priekšsēdētājs Deivids Bāzovs.

"Es vēlos pateikt milzīgu paldies Azartspēļu Licenzēšanas Departamentam, kas veica patiešām godīgu un objektīvu izpēti un atzina, ka mēs atbilstam augstākajiem standartiem. Mēs turpināsim attīstīt mūsu pārstāvētos zīmolus, gan attīstot tehnoloģijas, gan pilnveidojot klientu servisu, gan arī izstrādājot mārketinga plānus, lai varētu Ņūdžersijas iedzīvotājiem un pārējiem mūsu spēlētājiem piedāvāt pašu labāko. Jau pavisam drīz mēs nāksim klajā ar vēl vairākām lieliskām ziņām, bet par tām es paziņošu pēc kāda laiciņa." noslēgumā paziņo Deivids.

Kaut arī licences ir saņemtas tomēr uz doto brīdi ir vairāki ierobežojumi, kas nozīmē, ka līdz galīgai ASV tirgus iekarošanai ir vēl tāls ceļš ejams. Pirmkārt, spēlētājiem no Ņūdžersijas štata šajās istabās atļauts spēlēt tikai gadījumos, ja viņi patiešām atrodas štata teritorijā, un otrkārt viņi drīkst spēlēt tikai pret citiem Ņūdžersijas štata spēlētājiem nevis pret visiem PokerStars un Full Tilt spēlētājiem.

Kā ziņo pokera mediji, tad nākamais solis 'Amaya Gaming' plānos ir iegūt licenci Kalifornijas štatā un tas varētu notikt jau tuvāko mēnešu laikā.

Redaktora piezīme: Vēlies spēlēt pokeru online Latvijā legāli un bez raizēm? Pievienojies vienīgajai Latvijā licencētajai pokera istabai - Olybet Pokers.