Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Royal Jackpot turnīri tagad trešdienās!

Klāt ir septembris, kas nozīmē, ka atvaļinājumi ir beigušies un laiks atgriezties pie darbiem. Tomēr ko darīt garajos vakaros? Lieliska iespēja ir doties uz Olympic Voodoo kazino pokera klubu, kur katru dienu notiek interesanti un aizraujoši pokera turnīri.

Ja vēlies uzspēlēt pokera turnīru dzīvajā apmeklē Olympic Voodoo pokera kluba turnīra kalendāra mājas lapu un piesakies jau laicīgi uz turnīriem!

Royal Jackpot turnīri tagad trešdienās
Lieliskā iespēja apgūt prasmes Pot limit Omaha spēlē un paaugstināt savas profesionālās iemaņas No Limit Texas Hold’em, kā arī vinnēt papildus balvas!

No septembra mēneša katru trešdienu plkst.20:00 notiek Royal JP Dealer's Choice No Limit Texas Hold'em/Pot Limit Omaha ar Buy in 10€+5€ (Unlim. Rebuys (10€) + Add On (10€) 90 min).

5 € no katra Buy in - Royal JP fondā, kuru būs iespēja vinnēt, savācot Royal Flush vai Straight Flush kombinācijas. Fonda summu varēsiet atrast attiecīgo turnīru aprakstā.

Lai vinnētu Royal JP fondu, kombinācijas sastādīšanai ir obligāti jāizmanto vismaz vienu kārti no „rokām” (Omaha spēlē - 2 kārtis no "rokām")

* Izmaksa par Royal Flush – 100% no Royal JP fonda
* Izmaksa par Straight Flush – 20% no Royal JP fonda
* Gadījumā, ja 2 vai vairāk spēlētāji vienlaicīgi savāks augstākās kombinācijas, tad summa attiecīgi tiks sadalīta vienādās daļās.
* Garantijas summa – 50€ (gadījumā, ja fonds tika izspēlēts, visas nākošas izmaksas tiks rēķinātas no garantijas summas)

Vairāk par Olympic Voodoo Pokera kluba turnīriem lasi ŠEIT.

Veiksmi un tiekamies pie pokera galdiem!