Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Pokera istabas tiksies Londonā, lai runātu par pokera nākotni

Jau pavisam drīz oktobrī pasaules vadošo pokera istabu pārstāvji tiksies Londonā, lai pārrunātu industrijas nākotni un kā ziņo pokera portāla 'PokerNews' žurnālisti, tad šī tikšanās notiks aiz slēgtām durvīm.

Kaut arī nav zināms oficiāls dalībnieku saraksts, pēc neoficiālas informācijas tiek paredzēts, ka uz tikšanos ieradīsies Unibet Pokera direktors Endrjū Vests, kā arī pārstāvji no tādiem uzņēmumiem kā 888poker, partypoker, iPoker un MPN.

Par to vai uz tikšanos ieradīsies arī pārstāvji no pokera istabām PokerStars un Full Tilt, kas pieder uzņēmumam Amaya, pagaidām nekādas informācijas nav pieejamas.

Tikšanos organizē organizācija Global Poker Index , kuriem ir pieredze šādu pasākumu organizēšanā un vadīšanā. Pēc organizatoru uzstādījuma, tikšanās laikā tiks pārrunāti industrijas attīstības perspektīvas un stratēģijas plāns, kā veicināt pokera spēles popularitāti.

Iepriekšējos gados GPI jau ir organizējušas vairākas šādas sanāksmes, kas notikušas gan Londonā, gan Sanfrancisko, gan arī Maltā.

Kā stāsta Alekss Dreifuss, Global Poker Index vadītājs: "Mēs vēlamies pokeru padarīt daudz sportiskāku kā tas ir līdz šim. Ar to mēs nedomājam, ka vēlamies lai pokers būtu kā sporta veids tā klasiskajā izpausmē, bet gan lai sporta principi un loģika tiktu iekļauti un attīstīti arī pokerā. Mēs vēlamies šo ziņu nodot arī pokera istabu pārstāvjiem un ceram, ka kopīgi mums izdosies to realizēt"

Redaktora piezīme: Kā izvēlēties pareizo pokera istabu? Pievienojies Latvijā vienīgajai licencētajai pokera istabai - Olybet Pokers.

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -2 [+] [-]

, 2015-10-01 14:00, pirms 5 gadiem
9max AKo - 19.2% AJo - 16,1% sanāk, ka tikai 3% priekšrocība un man jau liekas, ka iedala AK vai līdzīgas kārtis nav obligāti jāmet visi čipi ALLIN, kaut gan katram sava stratēģija.

     [+] [-]

, 2015-10-01 17:20, pirms 5 gadiem
Kada 3% prieksrociba? ak vs aj ir 70%- 30% aptuveni

     [+] [-]

, 2015-10-02 06:03, pirms 5 gadiem
Pokerstārā AK gandrīz nekad neuzvar vājāku dūzi. Pārrunāt nākotni? Viņi domās, kā izsist PS.