Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Doma laukumā atvestas apmēram 300 tonnas smilšu Latvijas kausam

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Doma laukumā atvestas apmēram 300 tonnas smilšu Latvijas kausam
Jaunais sportists un Edgars Točs
Foto: facebook.com/osandsriga

Piektdien un sestdien Doma laukumā pirmoreiz notiks Latvijas kausa izcīņa pludmales volejbolā, kur galvenie favorīti būs Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs, savukārt Aleksandra Samoilova savainoto pārinieku Jāni Šmēdiņu aizvietos šveicietis Mirko Gersons. LTV1 raidījumā "Rīta Panorāma" pasākuma organizators Arnis Tunte atklāja, ka atvests milzīgs daudzums smilšu.

Doma laukumā pirmoreiz savests tik daudz smilšu. "Desmit smagās mašīnas atveda ap 300 tonnām smilšu", atklāj organizators Arnis Tunte, kurš cer, ka pirmais kauss paliks Latvijā un ka šis turnīrs notiks arī nākamajos gados.

Doma laukumā tagad izskatās neparasti un iespaidīgi. "Ir pieredze spēlēt citās valstīs, bet ne tādā ainavā. Šeit ir iespaidīgāk nekā citās valstīs, jo Vecrīga tiešām ir viena no skaistākajām vecpilsētām Eiropā. Domāju, ka būs ļoti, ļoti interesanti - gan naktī, gan dienas laikā. Mēģināsim parādīt savu labāko sniegumu," saka Edgars Točs.

Latvijas kausa izcīņā piedalīsies Latvijas pārstāvji, Šveices spēlētājs, igauņi, baltkrievi un lietuvieši. Vēlējās startēt arī no Itālijas un Krievijas, taču ierašanos patraucēja vietējie nacionālie čempionāti, informē Edgars Točs un cer, ka Doma laukumā tribīnes būs pilnas.

Izmantotie resursi:
LTV1 raidījums "Rīta Panorāma"

Foto: facebook.com/osandsriga