Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Pļaviņš / Točs izsēj pārsvaru un Varšavas smiltīs zaudē Kataras duetam

Jānis Celmiņš

Pļaviņš / Točs izsēj pārsvaru un Varšavas smiltīs zaudē Kataras duetam
Edgars Točs
Foto: FIVB

Ar zaudējumu Varšavā notiekošo FIVB Pasaules kausa četrzvaigžņu turnīru sākuši Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs, kuri pirmajā F apakšgrupas cīņā piekāpās Kataras pārim Ahmeds Tijans / Šerifs Junoss – 0:2.

Jau vēstīts, ka Pļaviņš un Točs, kuri svaigākajā FIVB rangā pakāpušies uz augsto desmito vietu, cīņu Polijas smiltīs uzsāk F apakšgrupā kopā ar Kataras duetu, kā arī spāņiem Pablo Ereru un Adrianu Gaviru, kā arī gados jaunajiem vāciešiem Juliusu Toli un Klemensu Vileru.

Cīņu pret Kataras pāri Latvijas duets uzsāka lēnīgi, jau seta ievadā nonākot zaudētāju lomā. Līdz tehniskajam pārtraukumam pretinieki jau bija iekrājuši trīs punktu handikapu (12:9), kuru gan noturēt nespēja, pieļaujot seta liktenim izšķirties viena tā galotnē. Pakaļdzīšanos spēcīgajā vējā Pļaviņš un Točs uzsāka pēc tehniskā pārtraukuma. Latvijas duets pirmā seta rezultātu prata līdzsvarot (16:16), seta galotnē ieguva pat divas setbumbas, taču galotnē tomēr bija spiesti atzīt pretinieku pārākumu – 22:24.

Otro cīņas daļu mūsu pludmales volejbolisti iesāka krietni apņēmīgāk. Jau ievadā mūsu duets ieguva nelielu pārsvaru (6:3), liekot pretiniekiem pieprasīt pārtraukumu. Pateicoties Pļaviņa nepatīkamajām servēm un Toča blokam, mūsējie pēc pauzes pārsvaru palielināja līdz pieciem punktiem – 8:3. Lai gan šķita, ka pie četru punktu pārsvara (18:14) latviešu pieprasītais pārtraukums ir tikai profilaksei, Kataras duets nepadevās un galotnē izrāva laimīgu uzvaru – 24:22.

Lai turpinātu dalību turnīrā, Latvijas duetam nu nākamajā cīņā būs jāpieveic iepriekšējā PK posma uzvarētāji Erera / Gavira. Pieredzējušie spāņi pirmajā cīņā Varšavas smiltīs pārliecinoši piekāpās gados jaunajiem vāciešiem. Cīņu Latvijas un Spānijas dueti aizvadīs rīt.

     [+] [-]

, 2018-06-28 18:48, pirms 9 mēnešiem
Kur, tad "uzrāviens"? Šitā pakāst! Ir jāspēlē ar galvu Točam, nevis jāplātās pie tīkla.