Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Samoilovi un Šmēdiņi viesojas pie Latvijas prezidenta

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Samoilovi un Šmēdiņi viesojas pie Latvijas prezidenta
Jānis Šmēdiņš, prezidents Andris Bērziņš, Aleksandrs Samoilovs
Foto: president.lv

Šodien, 27.decembrī, Valsts prezidents Andris Bērziņš tikās ar Pasaules kausa ieguvējiem pludmales volejbolā Aleksandru Samoilovu un Jāni Šmēdiņu, kā arī viņu treneriem Andri Šmēdiņu un Genādiju Samoilovu, lai pārrunātu sezonas gaitu un izcilo panākumu, informē prezidenta preses dienests.

Valsts prezidents sveica volejbolistus un uzsvēra, ka liels nopelns viņu panākumos ir veiksmīgajam tēvu un dēlu sadarbības modelim, kas liecina par stipru komandas garu.

Sportisti sarunā Valsts prezidentam uzsvēra, ka viens no viņu izvirzītajiem mērķiem saistās ar 2016.gada Olimpiskajām spēlēm Riodežaneiro, kurās volejbolisti cer gūt augstākos no sasniegumiem. Vienlaikus sarunas dalībnieki atzina, ka izcilo panākumu atslēga ir ne tikai talants, bet arī milzīgs darbs, kas tiek ieguldīts fiziskajā sagatavotībā.

Valsts prezidents dalījās ar savu pieredzi un atmiņām par laiku, kad pats aktīvi spēlējis volejbolu, uzsverot, ka šī brīža sporta politikas veidošanā Latvijā būtu vairāk jābalstās uz tiem sporta centriem, kuros ir jau pieejamas modernas sporta būves un profesionāli treneri, kā arī iespēja bērniem un jauniešiem iegūt labu pamatizglītību.

Šosezon abi sportisti uzvarējuši trīs „Grand Slam" posmos, bet vēl divos cīnījušies finālā un vienā ieguvuši trešo vietu, kā arī izcīnījuši Eiropas čempionāta sudraba godalgas. Starptautiskā volejbola federācija (FIVB) Jāni Šmēdiņu apbalvojusi kā 2013.gada labāko gremdētāju, labāko laukuma spēlētāju, labāko cēlāju un labāko sportistu, savukārt sportistu duets atzīts par gada labāko komandu.

Latvijas Volejbola federācijas prezidents Atis Sausnītis (no kreisās), pludmales volejbolists Jānis Šmēdiņš, Latvijas prezidents Andris Bērziņš, pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs, treneris Andris Šmēdiņš, treneris Genādijs Samoilovs

Izmantotie resursi:
president.lv

  +2 [+] [-]

, 2013-12-27 16:51, pirms 7 gadiem
Latvijai ir prezidents??