Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

ELKOR Sport pludmales līga pārtop par Betsafe pludmales volejbola līgu

Līdz šim pludmales volejbolistu aprindās labi pazīstamā ELKOR Sport pludmales volejbola līga, kas tiek aizvadīta Beach Box pludmales volejbola hallē, tās pastāvēšanas 5.sezonā piedzīvo pārmaiņas – par tās ģenerālsponsoru ir kļuvis tiešsaistes sporta totalizators Betsafe, attiecīgi arī turnīrs turpmāk sauksies tieši šajā vārdā un saglabās iepriekšējo naudas balvas fonda apjomu – 6000 EUR.

Līgas pirmsākumi meklējumi pirms 5 gadiem, kad tā pārsteidza pludmales volejbola saimi ar lielo naudas balvu fondu šāda tipa turnīram, tādējādi pulcējot kuplu dalībnieku skaitu. Atskatoties uz vēsturi, 2013./2014.gada un pirmās ELKOR Sport līgas sezonas vēsturiskie uzvarētāji bija Klāvs Zaļkalns un Artūrs Kiseļevs, otrajā sezonā fināla uzvarētāji bija Londonas Olimpiskais medaļnieks Mārtiņš Pļaviņš, spēlējot pārī ar Uģi Puķīti, 2015./2016. gada sezonas uzvarētāji bija Jānis Grīnbergs un Sandris Andrejevs, bet pagājušajā gadā laurus plūca Toms Šmēdiņš un Kaspars Salmiņš. Interesanti, ka četru gadu laikā par līgas fināla čempioniem vēl ne reizi nav bijuši vieni un tie paši dalībnieki.

Betsafe pludmales volejbola līga sāksies ar atklāšanas posmu šī gada 5.novembrī un ilgs līdz pat pavasarim, kad uzvarētāji tiks noteikti finālā, tam risinoties 2 dienu garumā – 28. un 29.aprīlī. Detalizēts līgas kalendārs, nolikums, rezultāti, fotogrāfijas un visa pārējā informācija tiks ievietota Beach Box mājas lapā Pludmales volejbola halle «Beach Box»

Organizatori ir apkopojuši galvenās izmaiņas 2017./2018. Gada sezonā:

• Kā jau minēts iepriekš, par līgas ģenerālsponsoru ir kļuvis tiešsaistes sporta totalizators Betsafe.
• Ir samazināts dalībnieku reitinga slieksnis, kas nosaka to, kādi spēlētāji drīkst spēlēt kopā - no TOP 20 uz TOP 10 – šogad kopā vienā pārī nedrīkstēs spēlēt tikai TOP 10 Latvijas pludmales volejbola reitingā esošie dalībnieki.
• Posmu skaits – 12 posmi un fināls. Lai kvalificētos finālam, obligāti jāpiedalās vismaz 7 līgas posmos (iepriekš tie bija 8 posmi).
• Ņemot vērā lielo spēļu skaitu, fināls notiks pilnvērtīgu 2 dienu garumā – 28. un 29.aprīlī.

Līgā varēs spēlēt visi pludmales volejbola interesenti. Sacensības norisinās 2 pret 2 vīriešu disciplīnā bez vecuma ierobežojuma. Vienlaicīgi uz laukuma nedrīkstēs atrasties 2 spēlētāji, kas atrodas Latvijas pludmales volejbola reitingā augstāk par 10. vietu. Maksimālais komandu skaits vienā sabraukumā ir 32.

Izspēles notiks sabraukumu veidā svētdienās, balstoties uz līgas kalendāru. Finālā iekļūs labākās 32 komandas. Lai piedalītos lielajā finālā par galveno balvu, abiem komandas dalībniekiem būs jāpiedalās vismaz 7 sabraukumos no 12 organizētajiem.
Katra sabraukuma uzvarētāji saņem pārsteiguma balvas no līgas atbalstītājiem, savukārt līgas sezonas kopvērtējuma uzvarētāju komanda saņems kopvērtējuma kausu. Lielais 6000 EUR naudas balvu fonds tiek sadalīts finālā starp 8 labākajām komandām.

Pieteikumus līdz katra sabraukuma nedēļas piektdienai plkst. 20:00 jāsūta elektroniski uz e-pastu turniri@beachbox.lv, pieteikumā jānorāda komandas nosaukums, spēlētāju vārdi un uzvārdi, dzimšanas datumi, kā arī kontaktinformācija.

Papildus informāciju par Betsafe pludmales volejbola līgu var uzzināt mājas lapā Pludmales volejbola halle «Beach Box», Pludmales volejbola līga Betsafe sports vai, zvanot līgas organizatora pārstāvim Sandrai Selgai pa tel. +371 29341654 vai, sūtot e-pastu uz sandra@beachbox.lv

Tev jābūt autorizētam,