Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Noslēdzies Optibet Lucavsalas kauss

Aizvadītajā nedēļas nogalē norisinājās Optibet Lucavsalas kauss pludmales volejbolā, kurā kopā spēkiem mērojās 51 komanda, līdzjutējiem un paši sev sagādājot ne vienu vien pārsteigumu.

Turnīrā sieviešu konkurencē piedalījās ne tikai Agnese Caica un Ilze Liepiņlauska, kas nupat startēja arī Eiropas čempionāta finālā, bet arī Latvijas un Lietuvas pluvmales volejbola duets – Alise Lece un Karole Virbickaite. Apakšgrupā gan Lece/Virbickaite bija 2.vietā, taču ceturtdaļfinālā zaudēja Caicas un Liepiņlauskas duetam. Līdz ar to sieviešu konkurencē Optibet Lucavsalas kausā 1.vietu izcīnīja Agnese Caica un Ilze Liepiņlauska, taču lielākais pārsteigums bija 2.vietas ieguvējas – Ludmila Jegorova un Santa Izvekova. 3.vietā ierindojās Anete Namiķe un Vanesa Grosberga.

Notikumiem bagāta bija arī sacensība vīriešu konkurencē. Liela bija skatītāju interese par pusfināla spēli, kurā spēkiem mērojās Atvars Vilde un Toms Šmēdiņš ar Ingaru Ivanovu un Sandri Andrejevu. Arī fināla spēle sākās spraigi – tajā spēkiem mērojās Ingars Ivanovs un Sandris Andrējevs ar Ati Šēferu un Kārli Celmiņu. Diemžēl izšķirošākajā spēles brīdī Atim Šēferam par sevi manīt lika veselības problēmas, tāpēc spēli nācās pārtraukt. Apbalvošanas ceremonijā par 1.vietas izcīnīšanu tika godināti Sandris Andrejevs un Ingars Ivanovs, 2.vietā – Atis Šēfers un Kārlis Celmiņš, bet 3.- Atvars Vilde un Toms Šmēdiņš.

Šī gada Optibet Lucavsalas kausa jaunums bija MIX turnīrs, kurā startēja jauktās komandas (1 vīrietis un 1 sieviete). Ļoti spraigs bija pusfināls, kurā Arnis Jarošenko kopā ar Ivonnu Grinfeldi 3.setā zaudēja 12:14 pret Mareku Belugu un Santu Izvekovu, taču beigās uzvarēja ar 16:14, iekļūstot finālā un tur uzvarot Artu Pļaviņu un Nilu Piebalgu. Tādējādi 1.vietā ierindojās Arnis Jarošenko un Ivonna Grīnfelde, 2.vietā – Nils Piebalgs un Arta Pļaviņa, bet 3. – Mareks Beluga un Santa Izvekova.

Turnīra dienas bija intensīvas, līdzjutēju interese, neskatoties uz vienlaikus notiekošajām Eiropas Čempionāta spēlēm.

Paldies lieliskajai komandai, atbalstītājiem, kas rīkoja šos pludmales volejbola svētkus - “Optibet”, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Rīgas Brīvostas pārvalde, “LIVE Rīga”, “Rīga.lv”, “SHARK Energy”, “Mūsa Motors Rīga”, “Renault Latvija”, “Just Bar” un “O-SANDS”.

Tev jābūt autorizētam,