Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Ventspilī pabeidz pludmales volejbola stadiona būvniecības darbus

Ventspilī pabeidz pludmales volejbola stadiona būvniecības darbus

Publicitātes foto

Jaunajā pludmales volejbola stadionā, kas atradīsies Zilā karoga pludmalē un kurā būs pieci pludmales volejbola laukumi, šobrīd ir pabeigti visi būvniecības darbi. Līdz ar pavasara iestāšanos volejbola laukumos tiks pabeigti arī visi labiekārtošanas darbi, vēsta Ventspils Olimpiskais centrs.

Pludmales volejbola laukumi būs pilnvērtīgi aprīkoti sacensību un treniņu norisei. Līdz ar sezonas sākumu pludmales volejbola stadionā būs gan pārģērbšanās kabīnes, gan neliela konteinertipa noliktava un treneru telpa, kā arī dušas un laukumu apgaismojums. Pie volejbola laukumiem atradīsies pārvietojamas skatītāju tribīnes ar 48 sēdvietām, bet nepieciešamības gadījumā, pludmales volejbola stadions varēs pārtapt arī par starptautisku sacensību norises vietu ar vienu centrālo volejbola laukumu un trīs papildus laukumiem un skatītāju tribīnēm līdz pat 1000 skatītājiem. Pludmales volejbola stadionā būs 5 volejbola laukumi.

Pludmales volejbola stadiona nodošana ekspluatācijā notiks 2017. gada pavasarī un stadions svinīgi tiks atklāts 27. maijā līdz ar Latvijas čempionāta 1.posmu pludmales volejbolā. Pludmales volejbola stadionā trenēsies gan pērn dibinātā pludmales volejbola kluba “Bloks” audzēkņi, ap 50 dažāda vecuma bērni un jaunieši, kā arī ikviens interesents, kurš vēlēsies spēlēt pludmales volejbolu.

Pludmales volejbola stadiona ierīkošanas kopējās izmaksas ir 206 000EUR, no tā aptuveni 46 000 EUR ieguldīti aprīkojumā, bet celtniecībā 160 000 EUR. Finansējums nodrošināts no Latvijas Republikas Izglītības un Zinātnes ministrijas finansējuma valsts nozīmes sporta infrastruktūras attīstības projektu īstenošanai, projektam “Olimpiskā centra “Ventspils” infrastruktūras attīstība 2015. -2020. gadiem”.

Lai veicinātu aktīvu dzīvesveidu un paplašinātu sportošanas iespējas, kā arī atsaucoties uz pieaugošo interesi, 2016.gadā tika uzsākts mērķtiecīgs darbs pie volejbola infrastruktūras attīstības. Pērnā gada rudenī svinīgi tika atklāti četri publiski pieejami volejbola laukumi gan Ventas labajā, gan kreisajā krastā.

Informāciju sagatavoja:
SIA „Olimpiskais centrs „Ventspils”
Sporta un mārketinga daļa

     [+] [-]

, 2017-02-22 22:20, pirms gada
Malači,jebkurš jauns sporta objekts ir atbalsta vērts.Tikai nekādīgi nevaru sagaidīt,kad Ventspils OC centrālajā laukumā būs mākslīgais apgaismojums?Vai tad kari starp Ventspils oligarhiem nav beigušies?Būtu laiks ierakt tos tomahaukus zemē un uzcelt tos sasodītos apgaismojuma mastus.Gadījumā ,ja nepietiek naudiņas metāla mastiem(Krievijā cenas bleķim esot augstas,tad ceļam no Kurzemes priedēm.Nekur pasaulē tādus prožektora mastus neatradīsiet.Atkal Ventspils un Lembergs būs topā!!!.Kur problēma?

Tev jābūt autorizētam,