Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

"O-Sands" smiltīs noslēdzies pludmales volejbola turnīrs ar Nitiša un Stupeļa līdzdalību

"O-Sands" smiltīs noslēdzies pludmales volejbola turnīrs ar Nitiša un Stupeļa līdzdalību

Foto: "O-Sands" pludmales volejbola halle

Aizvadītajā sestdienā “O-Sands” smilšu laukumos Elektrum Olimpiskajā centrā norisinājās pludmales volejbola nakts turnīrs “Optibet Skanstes kauss”. Tas tika atklāts ar īpašu paraugspēli, kurā dalību ņēma tehnisko sporta veidu pārstāvji Reinis Nitišs un Kaspars Stupelis. Uzvaru turnīrā vēlāk svinēja komanda “Rumkola” ar Sanitu Kuprašovu, Andreju Budzi un Renāru Strazdu sastāvā.

Turnīrs tika atklāts ar paraugspēli, kurā kapteiņu lomas uzņēmās viens no ātrākajiem latviešiem uz četriem riteņiem, rallijkrosa braucējs Reinis Nitišs, kā arī vairākkārtējs pasaules čempions motokrosā ar blakusvāģiem Kaspars Stupelis. Reinis par saviem komandas biedriem izvēlējās Mārtiņu Pļaviņu un Alisi Leci, bet Kaspars Stupelis spēlēja vienā tīkla pusē ar Haraldu Regžu un Ievu Teteri. Lai gan spēli veiksmīgāk iesāka Stupeļa komanda, otro cīņas nogriezni pārliecinošāk aizvadīja Nitiša pārstāvētais trio, svinot panākumu cīņā ar rezultātu 21:16. Gan Reinis gan Kaspars lieliski apliecināja, ka māk visai meistarīgi prot apieties arī ar pludmales volejbola bumbu.

Vēlāk četros “O-Sands” laukumos cīņu uzsāka 23 jauktās komandas, kuras cīnījās par uzvaru turnīrā, kā arī īpašajām “Optibet Skanstes kausa” piemiņas balvām. Uzvaru turnīrā svinēja komanda “Rumkola” ar Sanitu Kuprašovu, Andreju Budzi un Renāru Strazdu sastāvā. Otrajā vietā palika “Fans Prosport team”, trešajā – “Atis un kompānija”.

Turnīrs tika organizēts sadarbībā ar Rīgas Domi un Rīgas Domes izglītības, kultūras un sporta departamentu, kā arī kompānijām “Optibet”, “Shark”, “Just”, “Sportland”.

Vietu sadalījums:

VietaKomanda
1.RUMCOLA
2.FANS PROSPORT TEAM
3.ATIS UN KOMPĀNIJA
4.OLU BALTUMS
5.-8.ĪSIE
5.-8.DRINK TEAM
5.-8.HĀRLEMA
5.-8.SPĒKS IR LAIMĒ
9.-16.DAMn
9.-16.LATVIJAS PLUDMALE
9.-16.ŠAUBU NAV
9.-16.ALBATROSS
9.-16.JAK’S
9.-16.O-SANDS PLUDMALES VOLEJBOLA SKOLA
9.-16.ĶIRBĪTS
9.-16.DUM
17.-23.DAŽI DADŽI
17.-23.TENISISTI
17.-23.DŽI
17.-23.20.NOVEMBRIS
17.-23.SPORTLAND
17.-23.19.NOVEMBRIS
17.-23.TRĪS VIENĀ

Tev jābūt autorizētam,