Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

papildināts Krastiņa un Jaudzema Eiropas U-23 čempionātu noslēdz 7. vietā

Krastiņa un Jaudzema Eiropas U-23 čempionātu noslēdz 7. vietā

Jana Jaudzema un Anete Krastiņa
Foto: www.beachvolley.lv

Nīderlandē pilnā sparā turpinās Eiropas U-23 čempionāts pludmales volejbolā. Latvijas bīčistes Anete Krastiņa un Jana Jaudzema, vakar piedzīvojot zaudējumu nokļuva ''zaudētāju zarā'', kur šodien pirmajā mačā izcīnīja uzvaru, bet vēlāk sekoja zaudējums pret mājiniecēm.

Sportacentrs.com jau ziņoja, ka pēc veiksmīgi pārvarētās pirmās izslēgšanas turnīra kārtas, latvietes vakar nespēja nopietni pacīnīties ar turnīra galvenajām favorītēm vācietēm Laburē un Volkenhorstu, piedzīvojot zaudējumu divos setos ar 13:21 un 12:21.

Pēc šī zaudējuma Latvijas duets nokļuva tā sauktajā ''zaudētāju zarā'', pa kuru var aizspēlēties līdz pat finālam. Šodien pirmajā spēlē mūsējās tikās ar 11. numuru izliktajām spānietēm Korralu un Garsiju Gonzalo. Anete ar Janu izcīnīja uzvaru 35 minūšu laikā - 22:20 un 21:15.

Pateicoties šai uzvarai, latvietes jau nodrošināja vismaz 7. vietu, bet pēc neilga laika sekoja spēle pret nīderlandietēm Brakmanu un Sinemu, kuras turnīra ir izliktas ar augsto ceturto numuru. Diemžēl pacīnīties par uzvaru Anete un Jana nespēja - piedzīvots zaudējums 31 minūtes laikā ar 16:21 un 12:21.

Latvijas duets noslēdzis turnīru 7. vietā, kas dod arī 100 reitinga punktus.

Izmantotie resursi:
CEV - Confédération Européenne de Volleyball

Tev jābūt autorizētam,