Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

"ERGO Open 2018" dzers "Saulkrastu kokteili"!

"ERGO Open 2018" dzers "Saulkrastu kokteili"!
Publicitātes foto

"ERGO Open 2018" trešais posms Saulkrastos pulcēs visus spēcīgākos Latvijas, Igaunijas un Lietuvas pludmales volejbolistus, kā arī kanādiešus Benu Sakstonu un Grantu O'Gormanu. Saulkrastu Jūras parkā lieliska izklaide garantēta arī skatītājiem.

“ERGO Open 2018” Latvijas čempionātā pludmales volejbolā sacensības uzņem apgriezienus ar turnīru trešo nedēļu pēc kārtas. Saulkrastos tradicionāli spēlē tikai vīrieši, “Saulkrastu kokteiļa” 25 gadu jubileja nebūs izņēmums. Posmam pieteikušies 25 dueti, 13 no kuriem nāksies ceļu uz piektdienas sacensībām lauzt caur divu kārtu kvalifikācijas sietu. “ERGO Open 2018” Saulkrastu posmā spēlētāji sadalīs šīs sezonas Latvijas čempionāta lielāko balvu fondu – 10 000 ASV dolāru, bet skatītāji varēs baudīt tikai Saulkrastu posmam raksturīgas ekstras.

Sacensības ceturtdien Saulkrastu Jūras parkā, pulksten 14:00, sāksies ar kvalifikācijas turnīru, piektdien no pulksten 12:00 norisināsies grupu turnīrs, bet sestdien izslēgšanas turnīrs norisināsies visu dienu – no pulksten 10:00 līdz pusnaktij. Finālisti tiks noskaidroti septiņos un astoņos vakarā, bet pirms spēles par bronzu stundas garumā notiks iesildīšanās čempionu ballītei - “RIGA Reggae” priekšnesums, īpašas karsējmeitenes, servju konkurss skatītājiem un citas atrakcijas. Savukārt pēc finālspēles un apbalvošanas ballīte turpināsies visu nakti.

Joprojām “ERGO Open 2018” ar 1. numuru izsēti būs pasaules ranga 11. vietas īpašnieki Latvijas Universitāte/”O-Sands” pārstāvji Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs, kuri svinēja uzvaru Alūksnes posmā. Ar 2. numuru izsēts pasaules šā brīža sestais labākais pāris Jānis Šmēdiņš (VPVK “Bloks”)/Aleksandrs Samoilovs. Ar 3. numuru startēs Alūksnes finālisti Ventspils Pludmales volejbola kluba “Bloks” pārstāvji Aleksandrs Solovejs un Rihards Finsters (49. vieta pasaulē), bet ar ceturto – labākais lietuviešu duets Arns Rumševičus/Luks Kazdailis (40.). Ierindā būs arī spēcīgākais Igaunijas pāris Kusti Nilvaks/Marts Tīsārs (“Gerardo's Toys“, 67.), bet īpašu auru piešķirs viesi no Kanādas – Bens Sakstons un Grants O'Gormans (24.), kuri izlikti ar 6. numuru un šo nedēļu aizvadījuši Latvijā. Latvijas čempionāta posms Saulkrastos parasti izcēlies ar negaidītiem rezultātiem, un visticamāk tā būs arī šoreiz.

Šosezon Latvijas čempionātā “ERGO Open 2018” pludmales volejbolisti sacenšas sešos posmos un finālā. Skatītāji Latvijas čempionāta posmus vīriešu un sieviešu duetiem vēl varēs vērot Jūrmalā (divreiz) un Ventspilī, sacensības tikai vīriešiem notiks arī Cēsīs, bet čempionāta fināls no 3. līdz 5. augustam norisināsies Jūrmalas pludmales centrā, kur nedēļu pirms “ERGO Open 2018” fināla norisināsies arī Eiropas U-22 čempionāts.

Tāpat kā 2017. gadā labākie tiks noteikti ne tikai individuāli, bet arī klubu vērtējumā. Pagaidām vadībā ir VPVK “Bloks”, kam seko Latvijas Universitāte/”O-Sands” un SK “Ķeizarmežs”. Ieeja uz visām “ERGO Open 2018” spēlēm ir BEZ MAKSAS.

Izšķirošās spēles sestdienas vakarā tiks translētas portālā Sportacentrs.com. Plkst. 19:00 sāksies pusfināli, plkst.22:00 – bronzas spēle, plkst. 23:15 – zelta spēle.

Izmantotie resursi:
volejbols.lv