Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Latvijas dueti zaudē Gēteborgas pirmajās spēlēs

Latvijas dueti zaudē Gēteborgas pirmajās spēlēs

Aleksandrs Solovejs
Foto: fivb.org

Zviedrijas pilsētā Gēteborgā startējis šīs sezonas pirmais Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) ''Satellite'' līmeņa pamatturnīrs. Zaudējumus ievadā piedzīvojuši gan Toms Šmēdiņš / Aleksandrs Solovejs, gan Edgars Točs / Rihards Finsters.

Toms Šmēdiņš un Aleksandrs Solovejs vakar smagā spēlē pārvarēja kvalifikāciju, bet pamatturnīra pirmajā spēlē šodien 30 minūtes bez variantiem zaudēja vieniem no turnīra favorītiem Baltkrievijas duetam Kavaļenkam un Dzjadko - 12:21, 14:21.

Edgars Točs un Rihards Finsters pēc reitinga iekļuva uzreiz pamatturnīrā, kur ir izlikti ar augsto septīto numuru. Diemžēl pirmajā mačā nācās piedzīvot zaudējumu sarežģītā 51 minūtes spēlē pret francūžiem Losjē un Gotjēru - 28:26, 17:21, 13:15.

Abi Latvijas dueti sacensības turpinās tā sauktajā zaudētāju zarā, kur Toms un Saša 20:05 spēlēs pret turkiem Giginoglu un Urlu, bet Edgaram ar Rihardu 50 minūtes spēles sākums pret mājiniekiem Anerštedu un Hermanu.

Pirmo reizi CEV Satellite sacensības notiek slēgtajā pludmales volejbola hallē “The Beach Center”. Šis būs pirmais CEV organizētais turnīrs, kurš notiks Zviedrijā. Pamatturnīrā startēs 16 komandas, no kurā astoņas jau zināmas, bet atlikušās astoņas noskaidrosies kvalifikācijas turnīrā.

Izmantotie resursi:
CEV - Confédération Européenne de Volleyball

Tev jābūt autorizētam,