Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

"O-Sands" aicina skolēnus brīvlaiku pavadīt pludmalē

"O-Sands" aicina skolēnus brīvlaiku pavadīt pludmalē

Tuvojas skolēnu brīvlaiks, un turpinot tradīcijas no 13. līdz 17. martam “O-Sands” pludmales stadiona smiltis aicina uz skolēnu nometni. Noslēgumā 19. martā notiks atklātais jauniešu turnīrs, kurā gan nometnes dalībniekiem, gan jauniešiem no visas Latvijas būs iespējas piedalīties un sajust īstu sacensību gaisotni.

Pludmales volejbola nometne tiek organizēta jau otro reizi, tā dod iespēju ne tikai aktīviem volejbola spēlētājiem, bet arī iesācējiem iegūt jaunas zināšanas, pārbaudīt savus spēkus turnīrā un mācīties no profesionāļiem. Nometni šogad vadīs treneri, tādi kā, Atvars Vilde, Aigars Birzulis, Marta Ozoliņa, Alise Lece un Mārtiņš Krams.

Nometnes programma:

Divi treniņi dienā
Pludmales volejbola elementu tests
Vispārējās fiziskās sagatavotības treniņi
Spēļu treniņi
Teorētiksās nodarbības
Turnīrs

Tā ir iespēja aktīvi pavadīt brīvlaika nedēļu, iepazīt jaunus draugus un iegūt lielisku pieredzi no profesionāļiem. Dalības maksa 40 eur. Pasteidzies, jo dalībnieku skaits ir ierobežots. Piesakies zvanot 25150607 vai sūti e-pastu: atvars@o-sands.lv.

Šis būs viens no atskaites punktiem, lai noteiktu jauniešu prasmes un fiziskās sagatavotības īpašības atbilstoši pludmales volejbolam. Tādejādi O-Sands pludmales volejbola skola organizē šāda veida pasākumus ar mērķi, iespējams, atlasīt jaunos un talantīgos pludmales volejbolistus, kas nākamajos gados būtu spējīgi konkurēt gan Latvijas līmeņa sacensībās un arī pārstāvēt Latvijas valsts godu ārpus valsts robežām! Šis nebūt nebūs pirmais un pēdējais treniņu cikls, tā kā sekojiet līdzi informācijai.

"O-Sands" piedāvā apjumtu pludmales volejbola laukumu nomu Elektrum Olimpiskajā centrā! Visa informācija, laukumu rezervācija pa tālruni: 25774407. Treniņi un pludmales volejbola nodarbības profesionāļu pavadībā! Visa informācija pa tālruni: 25150607. Dažāda līmeņa un meistarības pakāpes pludmales volejbola turnīri. Sekojiet līdzi jaunākajai informācijai mūsu Facebook lapā - https://www.facebook.com/osandsriga

“O-Sands” pludmales volejbola stadions atrodas Grostonas ielā 6b, Rīgā, Olimpiskaja Sporta centrā “Electrum”.

Informāciju sagatavoja:
Atvars Vilde, “O-Sands”

Tev jābūt autorizētam,