Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Arī T.Šmēdiņš un Solovejs spēlēs Gēteborgas ''Satellite'' pamatturnīrā

Arī T.Šmēdiņš un Solovejs spēlēs Gēteborgas ''Satellite'' pamatturnīrā

Toms Šmēdiņš
Foto: CEV

Zviedrijas pilsētā Gēterborgā startējušas 2017. gada pirmais Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) ''Satellite'' līmeņa sacensības, kuru pamatturnīrā piedalīsies divi Latvijas dueti.

Pirmo reizi CEV Satellite sacensības notiek slēgtajā pludmales volejbola hallē “The Beach Center”. Šis būs pirmais CEV organizētais turnīrs, kurš notiks Zviedrijā. Pamatturnīrā startēs 16 komandas, no kurā astoņas jau zināmas, bet atlikušās astoņas noskaidrosies kvalifikācijas turnīrā.

Edgars Točs un Rihards Finsters, kuri šogad vēlas piedalīties lielā daļā Pasaules kausa posmu un pat pacīnīties par ceļazīmi uz pasaules čempionātu, vietu pamatturnīrā jau garantēja, pateicoties reitingam.

Uz Zviedriju devās arī Toms Šmēdiņš un Aleksandrs Solovejs, kuriem bija jāspēlē kvalifikācijā. Lai iekļūtu pamatturnīrā bija nepieciešama viena uzvara, ko smagā spēlē Toms ar Sašu arī paveica, trīs setos ar 16:21, 21:16, 16:14 pieveicot Austrijas pludmales volejbolistus Frihbaueru un Herlu. Mačs ilga 48 minūtes.

Jāatgādina, ka šī vasara pludmales volejbolā būs īpaša. No 28. jūlija līdz 6. augustam Vīnē notiks pasaules čempionāts, bet no 16. līdz 20. augustam Jūrmalā norisināsies Eiropas čempionāta finālposms.

Izmantotie resursi:
CEV - Confédération Européenne de Volleyball

Tev jābūt autorizētam,