Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Sestdien "Beach Box" hallē notiks Rīgas jaunatnes kauss pludmales volejbolā

Sestdien "Beach Box" hallē notiks Rīgas jaunatnes kauss pludmales volejbolā
Foto: FIVB

Pludmales volejbola attīstības biedrība sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi aicina visus jauniešus līdz 18 gadu vecumam piedalīties Rīgas jaunatnes kausā pludmales volejbolā.

Turnīrs notiks pludmales volejbola hallē „Beach Box”, Rīgā, Brīvības gatvē 197d 2018. gada 17.februārī:
- plkst.9:00 jaunieši līdz 15 gadu vecumam;
- plkst.13:00 jaunieši no 15 līdz 18 gadu vecumam.

Sacensībās piedalās jauniešu komandas (gan meiteņu, gan zēnu) divās vecuma kategorijās: jaunieši līdz 15 gadu vecumam un jaunieši no 15 līdz 18 gadu vecumam. Turnīra dalības maksa ir 10 EUR no komandas! 30% atlaide dalības maksai tiek piešķirta Rīgas pašvaldības dibināto izglītības iestāžu īstenoto sporta programmu audzēkņu grupām.

Turnīrs tiek organizēts pēc augstākajiem kvalitātes standartiem, nodrošinot visiem jauniešiem iespēju sajusties, kā īstā čempionātā, jo visas spēles tiesās profesionāli tiesneši. Turnīra uzvarētāji saņem īpašos kausus, kā arī visi goda pjedestāla dalībnieki tiek apbalvoti arī ar medaļām, diplomiem un pārsteiguma balvām no atbalstītājiem.

Komandu pieteikumi jānosūta līdz 2018. gada 16.februārim, plkst. 16.00 elektroniski uz e-pastu: turniri@beachbox.lv vai, zvanot pa tālruni 29341654.
Pieteikumā jānorāda: dalībnieku vārds uzvārds un kontaktinformācija. Maksimālais komandu skaits katrā dzimuma grupā – 16 komandas.