Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Treneris par Samoilovu un Šmēdiņu: "Nedomāju, ka ir noguruši vai veci"

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Treneris par Samoilovu un Šmēdiņu: "Nedomāju, ka ir noguruši vai veci"
Genādijs Samoilovs un Aleksandrs Samoilovs. Foto: Dmitrijs Suļžics, F64

Latvijas pludmales volejbola treneris Genādijs Samoilovs domā, ka trim mūsu duetiem ir labas izredzes tikt uz 2020. gada olimpiādi. Par meitenēm nesatraucas. Mārtiņam Pļaviņam jānotur savs līmenis, bet viņa pāriniekam Edgaram Točam ir iespējas progresēt. Aleksandram Samoilovam un Jānim Šmēdiņam viss būtu, taču pietrūkst gribēšanas, lasāms laikrakstā "Latvijas Avīze".

Olimpiskās atlases rangā no mūsējiem visaugstāk ir Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs. "Mārtiņš var saglabāt savu līmeni. 34 gadu vecumā to stipri nepacels, viņš ir starp desmit labākajiem aizsargiem pasaulē. Liela rezerve ir Edgaram," norāda Genādijs Samoilovs un atzīst, ka Točam vēl pietrūkst stabilitātes un pieredzes šādā līmenī, taču priecē pozitīvas izmaiņas attieksmē, tagad pavisam cits cilvēks un sportists, ir iespējas kļūt arvien labākam.

Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš šosezon apbēdina, olimpiskās atlases rangā patlaban ir zem svītras. Šajā sezonā labāko sniegumu esot demonstrējuši jūnija paraugmačā Vecāķos. "Viņiem viss ir, bet, manuprāt, pazudusi gribēšana spēlēt. Ceru, ka mainīs attieksmi pret treniņiem un volejbolu. Treniņos neizskatās sliktāk kā Mārtiņš un Edgars," atklāj speciālists. "Nedomāju, ka ir noguruši vai veci, vienkārši trūkst gribasspēka." Šogad vēl būs iespējas parādīt labāko sniegumu, priekšā daudz svarīgu turnīru.

Treneris ir gandarīts par Tīnas Graudiņas un Anastasijas Kravčenokas sniegumu aizvadītajā pasaules čempionātā. Elitē viņas ir vienas no jaunākajām. Devītā vieta labs rezultāts, galu galā vienīgais duets, kas ziemā negatavojās kopā. Graudiņa plāno ņemt akadēmisko gadu, lai nopietni mērķētu uz olimpiskajām spēlēm. "Ja viņa dosies kopā ar mums uz treniņnometni Ēģiptē, mēs savu līmeni pacelsim," saka pieredzējušais treneris. "Par meitenēm man nav uztraukuma."

Izmantotie resursi:
Laikraksts "Latvijas Avīze", Ilmārs Stūriška

  -1 [+] [-]

, 2019-07-11 23:40, pirms 3 mēnešiem
nav gribēšanas pirms Olimpiādes? wtf. par daudz naudas? nogrieztu prēmijas, tad atkal nāktos iesvīst ..

  -1 [+] [-]

, 2019-07-12 01:02, pirms 3 mēnešiem
Tad,kad pavasarī vajadzēja trenēties,viņi rīkoja volejbola nometnes iesācējiem pa visu pasauli,kā arī reklāmas pasākumus,jo nauda ir nauda.

  +2 [+] [-]

, 2019-07-12 01:36, pirms 3 mēnešiem
Tas ir labi, ka Graudiņa taisās ņemt akadēmisko. Jātrenējas kopa visu ziemu, tomēr ļoti svarīgi, lai panāktu maksimālu stabilitāti un saskaņotību pirms OS. USC tikmēr var arī pagaidīt. Viņas pāriniecei augstskolā Busimentei bija ceturtais gads, tā ka viņa nākamajā sezonā vairs nespēlēs. Tur būtu jāspēlē ar jaunu partneri, diez kā tas viss tur ietu.

  +2 [+] [-]

, 2019-07-12 05:22, pirms 3 mēnešiem
Daniel rakstīja: nav gribēšanas pirms Olimpiādes? wtf. par daudz naudas? nogrieztu prēmijas, tad atkal nāktos iesvīst ..
Šķiet ka vairāk nav gribēšanas vienam ar otru spēlēt, tā vismaz izskatās.

  -1 [+] [-]

, 2019-07-12 05:46, pirms 3 mēnešiem
Interesanti, nez kam ir domāts treneris? Vai tik ne šādām situācijām/problēmām? Bet Ak pareizi, Gena jau īsti nav treneris. Tikai malā pastāvētājs. Un citu darba augļu pievācējs un uzdevējs par saviem.
Visi viņa pāri uz šī brīža pludmales volejbola tendenču fona spēlē vienmuļu, vienveidīgu saspēli.
Pļaviņu glābj Toča bloks, bet Samoilovu/Šmēdiņu šobrīd neglābj nekas. Tādā ziņā viss pareizi. Pateicība 'trenerim'.
Par dāmām pat negribas domāt. Nākotne pie šāda trenera neko labu nesola. Kaut nu izdotos tikt uz to Tokiju

  +1 [+] [-]

, 2019-07-12 12:50, pirms 3 mēnešiem
manic rakstīja: Interesanti, nez kam ir domāts treneris? Vai tik ne šādām situācijām/problēmām? Bet Ak pareizi, Gena jau īsti nav treneris. Tikai malā pastāvētājs. Un citu darba augļu pievācējs un uzdevējs par saviem.
Visi viņa pāri uz šī brīža pludmales volejbola tendenču fona spēlē vienmuļu, vienveidīgu saspēli.
Pļaviņu glābj Toča bloks, bet Samoilovu/Šmēdiņu šobrīd neglābj nekas. Tādā ziņā viss pareizi. Pateicība 'trenerim'.
Par dāmām pat negribas domāt. Nākotne pie šāda trenera neko labu nesola. Kaut nu izdotos tikt uz to Tokiju
Ko tu murgo? Ko treneris var prasīt no večiem kas nav vairs zēni? Nevar spiest likt darīt to vai kko citu ja paši negrib, nav vairs tas vecums kad kāds ir jābīda vai jāstumda!

     [+] [-]

, 2019-07-12 14:01, pirms 3 mēnešiem
zaxx rakstīja: Šķiet ka vairāk nav gribēšanas vienam ar otru spēlēt, tā vismaz izskatās.
Man arī izskatās, ka viņi ir noguruši viens no otra. Viņiem nav tā kā Pļaviņam ar Toču, kas draudzīgi aprunājas un uzmundrina viens otru. Sam/Sme trūkst savstarpējas saskaņas jeb "ķīmijas".

     [+] [-]

, 2019-07-12 14:39, pirms 3 mēnešiem
otins rakstīja: ..viņiem nav tā kā Pļaviņam ar Toču, kas draudzīgi aprunājas un uzmundrina viens otru...
Labs joks!

     [+] [-]

, 2019-07-12 14:45, pirms 3 mēnešiem
Neesmu baigais experts...bet šad tad paskatos pludmales volejbola spēles...man liekas ka Samoilovs ir super atlētisks un spēcīgs.bet viņš nespēlē viltīgu un gudru spēli...ļoti paredzam savos uzbrukumos..kâ teicu tas ir mans viedoklis

     [+] [-]

, 2019-07-12 22:24, pirms 3 mēnešiem
Genādijs saka dzejā:
Nedomāju, ka vińi ir noguruši un veci
Cik dzirdēju, viens no vińiem vēl tikko krāmēja Alisi Leci