Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Graudiņa: "Šis ir mūsu intensīvākais turnīrs"

Ints Megnis
Ints Megnis

Graudiņa: "Šis ir mūsu intensīvākais turnīrs"
Tīna Graudiņa. Foto: CEV

Eiropas čempionāts pludmales volejbolā ir, iespējams, intensīvākais turnīrs Latvijas spēlētāju Tīnas Graudiņas un Anastasijas Kravčenokas karjerā, pēc pusfināla sasniegšanas izteikusies Graudiņa.

Maskavā notiekošā turnīra ceturtdaļfināla spēlē Latvijas pludmales volejbola duets trijos setos pārspēja vācietes Sandru Itlingeri un Šantālu Laburēru (2-1). Šis sportistēm bija piektais mačs turnīrā un ceturto reizi tika spēlēti trīs seti.

"Tas bija ļoti grūti. Mums šeit jānāk katru dienu un tas ir ļoti intensīvi. Iespējams, mūsu intensīvākais turnīrs, tomēr kaut kā esam spējušas tikt tik tālu," turnīra organizatori citē Graudiņu. "Trešais sets bija ļoti grūts, mums vajadzēja koncentrēties uz katru bumbu. Zinām, ka Vācijas komandas ir ļoti pieredzējušas un zinām, ka maču beigās pieredzei ir liela nozīme, tāpēc centāmies nedot viņām priekšrocības."

Zīmīgi, ka Latvijas dāmu pludmales pāri pie medaļām Eiropas čempionātos nav tikuši tieši desmit gadus, kad Sočos sensacionāli triumfēja Inguna Minusa un Inese Jursone. "Nosvinēt desmit gadus kopš pēdējās Latvijas medaļas, būtu ļoti simboliski. Mēs esam ļoti labas draudzenes ar tām meitenēm un vienmēr sekojām viņām līdzi," saka Graudiņa.

Pusfinālā, kas ieplānots sestdienas rītā plkst. 10.00, Latvijas sportistes spēkosies ar spānietēm Lilianu Fernandesu un Elzu Bakerizo, kuras kopā spēlē jau 12 gadus. "Mēs bijām pusfinālā pērn un tagad vēlamies izcīnīt medaļu. Tas nebūs viegli, bet mēs noteikti par to cīnīsimies," paudusi Fernandesa.

Izmantotie resursi:
https://www.cev.eu/News.aspx?NewsID=29545&ID=7Trešais sets bija ļoti grūts, mums vajadzēja koncentrēties uz katru bumbu. Zinām, ka Vācijas komandas ir ļoti pieredzējušas un zinām, ka maču beigās pieredzei ir liela nozīme, tāpēc centāmies nedot viņām priekšrocības.