Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

"Beach Box Camps" pludmales volejbola nometne Jūrmalā pulcēs iespaidīgu treneru sastāvu

Jānis Celmiņš

"Beach Box Camps" pludmales volejbola nometne Jūrmalā pulcēs iespaidīgu treneru sastāvu
Rivo Vesiks
Foto: Beach Box Camps

Jau nākamajā nedēļas nogalē sāksies ikgadējā Beach Box Camps pludmales volejbola nometne Latvijā – Jūrmalā, kuras dalībnieki tiks priecēti ar lielisku treneru sastāvu. No, jau iepriekš dzirdētiem treneriem, dalībniekus trenēs, nupat kā Eiropas vicečempiona titulu izcīnījušais, Aleksandrs Samoilovs; komandu Samoilovs / Šmēdiņš, Pļaviņš / Točs, Graudiņa / Kravčenoka treneris Genādijs Samoilovs, kā arī pieredzējušie pludmales volejbolisti un treneri Toms Šmēdiņš un Ruslans Sorokins, kā arī viestreneris no Igaunijas – Rivo Vesik.

Tiem, kas mazāk zina Igaunijas pludmales volejbola leģendu, pastāstīsim, ka savas karjeras ietvaros, 13 gadus Rivo ir aizvadījis spēlējot FIVB pasaules tūrē. Kopā ar Kristjan Kais laika posmā no 2002. līdz 2009. gadam vairākas reizes tika noslēgta sezona, kā viena no TOP 10 labākajām komandām, 2008.gadā izcīnot arī dalības vietu Olimpiskajās spēlēs.
Rivo loma pludmales volejbolā kā trenerim nebūt nav mazsvarīgāka. Tieši viņš no pirmajiem soļiem Pasaules tūrē ir trenējis un attīstījis Krievijas jaunos talantus Artem Yarzutkin un Oleg Stoyanovskiy, vienlaikus pusotru gadu darbojoties arī Krievijas pludmales volejbola izlases treneru korpusā. Jūrmalas nometnē treneriem palīgos nāks arī Eiropas U22 čempions Mihails Samoilovs.

Beach Box Camps pludmales volejbola nometnes ir domātas visdažādākā vecuma un meistarības līmeņa dalībniekiem dažādās pasaules valstīs labāko treneru vadībā un nākamajā nedēļā ikviens dalībnieks ir aicināts izmantot šo izdevību gūt pieredzi tepat Latvijā notiekošajā nometnē no treneriem, kas ikdienā nav tik viegli pieejami katram trenēties gribētājam.

Pludmales volejbola nometnes laikā dalībnieki piedalās speciāli izveidotā treniņu programmā, kur katrai dienai un trenerim ir sava loma. Lai gūtu priekšstatu par profesionālu sportistu ikdienas režīma niansēm, paralēli volejbola treniņiem smiltīs, tiek aizvadīti arī īpaši fiziskās sagatavotības treniņi pludmalē, kā arī ātruma un eksplozivitātes treniņi Jūrmalas stadionā. Bez fiziskiem treniņiem svarīga ir arī teorētiskā un analītiskā bāze, par ko ierasti parūpējas Genādijs Samoilovs, padziļināti izstāstot par pludmales volejbola pamatelementiem un īpatnībām, kā arī ļoti aizrautīgi vienmēr ir izvērtušies Aleksandra Samoilova sarūpētie taktiskie treniņi un video analīzes, kur dalībniekiem ir iespēja iejusties profesionāla sportista ādā un uzzināt informāciju, kāda nevienam citam nav pieejama. Nometnes nesastāv tikai no sporta aktivitātēm, organizatori ir parūpējušies arī par saliedēšanās pasākumiem, kuri, ņemot vērā nometnes dalībnieku starptautisko sastāvu, ir it īpaši saistoši un interesanti, kā arī dažādām ekskursijām, ballītēm un citiem pasākumiem. Šis ir lielisks veids kā apvienot atpūtu, ceļošanu un sportu!

Beach Box Camps pirmā pludmales volejbola nometne tika aizvadīta 2014.gadā Hurgadā – pilsētā, kur atrodas komandas „Samoilovs / Šmēdiņš” ziemas treniņu bāze. Kopš tā brīža Beach Box Camps ir devies vēl uz Turcijas pilsētām Side un Kemera, Spānijas salu Maljorku, Dubaiju (AAE), Maiami (ASV), Telavivu (Izraēla), kā arī, protams, tepat Jūrmalu.

Jūrmalas nometne ar atklāšanu sāksies 18.augustā un noslēgsies vienlaicīgi ar Samoilovs Jurmala Cup 2018 turnīru 25.augustā. Tā notiks Jūrmalas pludmales centra laukumos un tai vēl joprojām var pieteikties ikviens interesents!

Sīkāk par Beach Box Camps un iespēju pievienoties nometnei var atrast organizatoru mājas lapā BeachBox Camps