Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

"ERGO Open" pirmoreiz norisināsies Cēsīs

"ERGO Open" pirmoreiz norisināsies Cēsīs
Ar 1. numuru izliktie Toms un Haralds ir galvenie favorīti jau otrajā "ERGO Open 2018" posmā pēc kārtas.
Foto: worldtour.2018.fivb.com

"ERGO Open 2018" piektais posms norisināsies Cēsīs, kas Latvijas čempionāta posmu pludmales volejbolā uzņems pirmoreiz. Debijā cēsinieki jutīs līdzi vīriešu duetiem, kas dalīs 2000 eiro lielo balvu fondu. Kā ierasts, līdztekus aizraujošu spēļu vērošanai skatītājiem būs iespēja piedalīties konkursos un iegūt atbalstītāju sagādātas balvas.

Cēsu debiju uz “ERGO Open” Latvijas kartes dalību apzīmogojuši 22 dueti. Tas ir mazāk nekā iepriekšējā “ERGO Open 2018” posmā Jūrmalā, taču šonedēļ dažādu pludmales volejbola sacensību konkurence ir milzīga – piecu zvaigžņu pasaules tūres posms Gštādā (Šveice), pasaules U-19 čempionāts Naņdzinā (Ķīna), pasaules studentu meistarsacīkstes Minhenē un EEVZA posms pludmales volejbolā vīriešiem Pērnavā. Un tajos visos piedalās Latvijas sportisti! Tāpēc kvalifikācijas sacensību sietā sestdien tiks izsijāti tikai seši pāri, dodot cerības uz dalību pamatturnīrā visiem.

Uzreiz sestdien Cēsu pilsētas stadionā sāksies arī pamatturnīra spēles. Tajās lauvas tiesu no 2000 eiro balvu fonda gribēs iepriekšējā posma Jūrmalā vicečempioni Toms Šmēdiņš un Haralds Regža. Jūrmalas posma pārsteidzošais uzvarētājs Mihails Samoilovs šoreiz spēlēs kopā ar savu pārinieku pēc divām nedēļām Eiropas U-22 čempionātā Jūrmalā Kristapu Šmitu. Tāpat Cēsīs Eiropas U-22 čempionātam gatavosies Jānis Jansons un Aleksandrs Nasonovs. Vēl augstāk par 4. vietu pirms divām nedēļām gribēs pakāpties Matīss Gabdulļins un Arnis Reliņš, bet Rihards Finsters šoreiz virsotnes mēģinās sasniegt kopā ar Reini Andersonu. Un tie nebūt nav visi medaļu gribētāji Cēsīs.

Klubu vērtējumā pirms Cēsu posma vadībā ar 1474 punktiem nostiprinājies Ventspils Pludmales volejbola klubs „Bloks”, kuram ar 120 punktu atstarpi seko Latvijas Universitāte/”O-Sands”. 3. vietā joprojām Sporta klubs „Ķeizarmežs” (704 p.), ceturtajā – „„Beach Box” Gepardi” (504 p.), piektajā – “Gerardo's Toys”.

Šosezon Latvijas čempionātā “ERGO Open 2018” pludmales volejbolisti sacenšas sešos posmos un finālā. Vīriešu un sieviešu duetu spēles vēl varēs vērot Ventspilī, kā arī čempionāta finālā, kas norisināsies Jūrmalas pludmales centrā nedēļu pēc Eiropas U-22 čempionāta, t.i., no 3. līdz 5. augustam. Ieeja uz visām “ERGO Open 2018” spēlēm ir BEZ MAKSAS.

Izmantotie resursi:
volejbols.lv