Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Pļaviņš un Točs izstājas arī no nākamā Pasaules tūres posma

Rolands Eliņš

Pļaviņš un Točs izstājas arī no nākamā Pasaules tūres posma
Mārtiņš Pļaviņš. Foto: FIVB

Latvijas pludmales volejbolists Mārtiņš Pļaviņš savas komandas „Twitter” profilā pavēstīja, ka traumas dēļ nācies izstāties ne tikai no šodien paredzētas Eiropas čempionāta spēles, bet arī no nākamnedēļ plānotā FIVB Pasaules tūres posma Maskavā. Pļaviņš pauda cerību, ka izdosies atgriezties spēļu režīmā pēc tam, taču apsolīt to vēl nevar.

„Šodien izstājāmies no cīņas pret itāļiem. Tas bija komandas lēmums jau vakar,” paskaidroja Mārtiņš Pļaviņš, kurš kopā ar Edgaru Toču bija izcīnījis tiesības spēlēt EČ izslēgšanas spēlēs, pat neskatoties uz to, ka izlaida vienu vakardienas maču. „Noteikti, ka tas bija pareizs lēmums. Iespējams, ka mums pat nevajadzēja vispār braukt uz šo turnīru, bet tagad pēc kara jau visi gudri.”

„Noņēmāmies ne tikai no spēles pret itāļiem, bet arī no nākamās nedēļas četru zvaigžņu turnīra,” turpināja Pļaviņš. „Līdz ar to tagad būs, lai izveseļotos un atgrieztos... nevēlos teikt, ka „pēc iespējas ātrāk”, bet gan tad, kad būšu pilnībā gatavs.”

FIVb četru zvaigžņu turnīrs Maskavā paredzēts no 14. līdz 18. augustam, bet nākamajā nedēļā Pasaules tūres kalendārā ierakstīts Jūrmalas trīs zvaigžņu posms, kas norisināsies no 22.-25 augustam.

     [+] [-]

, 2019-08-09 17:38, pirms 4 mēnešiem
Tā jau likās ka sasteidza ārstēšanos!