Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Arī Pļaviņš/Točs nepaklūp un sasniedz pamatturnīru Gštādē

Ints Megnis
Ints Megnis

Arī Pļaviņš/Točs nepaklūp un sasniedz pamatturnīru Gštādē
Edgars Točs un Mārtiņš Pļaviņš. Foto: Nicol Marschall / FIVB Beach Volleyball World Championships 2019

Latvijas pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs otrdien pievienojās abiem pārējiem mūsu valsts vadošajiem duetiem, sasniedzot pamatturnīru Šveices ciematā Gštādē notiekošajā sezonas pirmajā Pasaules kausa piecu zvaigžņu turnīrā.

Ja Aleksandram Samoilovam un Jānim Šmēdiņam pēc ļoti ilga pārtraukuma vajadzēja spēlēt kvalifikāciju, turklāt sākt to no pirmās kārtas, Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka, kā arī Pļaviņš un Točs atlasē varēja spēlēt vien otrajā kārtā. Vīriem atbrīvojumu no kvalifikācijas pirmās kārtas ieguva tikai divi dueti, kuru vidū bija arī ar otro numuru izliktie pasaules čempionāta astotdaļfinālisti.

Līdz ar to turnīru Pļaviņš un Točs sāka pret meksikāņiem Lombardo Ontiverosu un Huanu Virhenu (#18), kurus droši pieveica ar 2-0 (21:15, 21:10). Ja pirmā seta pirmā puse vēl ritēja līdzīgi, otrajā setā latvieši guva pirmos sešus punktus un turpinājumā vairs neapstājās, dueli noslēdzot 29 minūšu laikā.

Gštādē dalībnieku sastāvs ir spēcīgāks nekā nupat aizvadītajā pasaules čempionātā, jo šoreiz nepiedalīsies eksotisko valstu pārstāvji. Salīdzinājumam punkti par devīto vietu: pasaules čempionātā 800, 5* posmā 640, 4* posmā 400. Pasaules tūres posms Gštādē notiek kopš tālā 2000. gada.

Atgādinām, ka aizvadītajā nedēļas nogalē Vācijas ziemeļu metropolē Hamburgā noslēdzās pasaules čempionāts, kur Pļaviņš/Točs un Graudiņa/Kravčenoka finišēja devītajā pozīcijā, savukārt Samoilovs/Šmēdiņš ierindojās 17. vietā.

Pamatturnīrs ar trīs Latvijas pāru dalību sāksies trešdien, tā apakšgrupu izloze notiks vēlāk šovakar.

     [+] [-]

, 2019-07-09 17:47, pirms 5 mēnešiem
Ļoti labi šis tikai parāda ka mūsu puišiem nebija nekāds kvalis jāspēlē.
Bet nu poo, moš papildus spēles dos labākus rezultātus šai posmā
Veiksmi!!!

     [+] [-]

, 2019-07-09 20:24, pirms 5 mēnešiem
Pļaviņam/Točam laba grupa visi amīši grupā

     [+] [-]

, 2019-07-09 21:05, pirms 5 mēnešiem
Grupa laba, sportacentrs bremzē! Samoilovam/Šmēdiņam un Graudiņai/Kravčenokai pretī stāsies brazīļu komandas. Sliktākajā gadījumā jāņem ķīnieši.