Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Samoilovs: "Pēc šāda fināla ir grūti nostāvēt kājās"

Samoilovs: "Pēc šāda fināla ir grūti nostāvēt kājās"
Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs
Foto: FIVB

''Mēs atdevām visus spēkus. Esam ļoti noguruši, man šobrīd ir grūti nostāvēt kājās. Spēle bija tiešām laba un arī atmosfēra bija patīkama,'' tā pēc pirmā Pasaules kausa tūres zelta šajā sezonā atzīmēja Latvijas pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs.

''Ir momenti, kas mēs laukumā zaudējam koncentrēšanos un uzreiz zaudējam arī četrus punktus pēc kārtas. Tas jau ir kā noteikums. Tas notika otrā seta sākuma un arī spēles beigu daļā. Noslēgumā var teikt, ka spēle bija ļoti interesanta skatītājiem, bet ne mums pašiem, jo droši bijām vadībā ar 13:10, pēc tam nespējot spēli noslēgt. Pēc tam bija smaga cīņa un gandrīz zaudējām spēli. Tomēr tagad esam laimīgi,'' tā pēc spēles izteicās Aleksandrs Samoilovs.

''Rikardu tik labi pie tīkla spēlē, jo Guto aizsardzībā demonstrē lielisku sniegumu, tāpēc ir vēlme uzbrukt spēcīgi, ne tik lielā augstumā, un tad jau sākas Rikardu darbs dabūt punktus ar bloku. Šī bija traka cīņa un esmu priecīgs, ka mums izdevās uzvarēt. Trešajā setā, kad cīņa norit līdz 15 punktiem, katrs punkts var būt pēdējais,'' piebilda Jānis Šmēdiņš.

''Līdzjutēji no mums pieprasīja lielāku enerģiju. Mēs atdevām visus spēkus. Esam ļoti noguruši, man šobrīd ir grūti nostāvēt kājās. Spēle bija tiešām laba un arī atmosfēra bija patīkama. Nedēļas laikā nebija īpaši daudz skatītāju, bet finālā laikā trībīnes bija piepildītas. Finālā viss bija perfekti,'' pēc pirmā zelta šajā sezonā nogurumu neslēpj Samoilovs.

Jāatgādina, ka latvieši vakar Espinju četru zvaigžņu turnīrā trijos setos ar 2-1 (21:13, 19:21, 22:20) pārspēja pludmales volejbola leģendu Rikardu un viņa pārinieku Gutu no Brazīlijas.

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2018-07-09 13:53, pirms 7 mēnešiem
Uz EČ nebūs izpumpējušies?!

     [+] [-]

, 2018-07-09 14:45, pirms 7 mēnešiem
Rikardu tik labi pie tīkla spēlē, jo Guto aizsardzībā demonstrē lielisku sniegumu, tāpēc ir vēlme uzbrukt spēcīgi, ne tik lielā augstumā, un tad jau sākas Rikardu darbs dabūt punktus ar bloku. Šī bija traka cīņa ..
Kas tas par murgainu , nesakarīgu vārstojumu. ??/Galīgi autā...