Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Samoilovs un Šmēdiņš pēc treniņiem Itālijā startēs PK posmā Meksikā

Jānis Celmiņš

Samoilovs un Šmēdiņš pēc treniņiem Itālijā startēs PK posmā Meksikā
Jānis Šmēdiņš. Foto: FIVB

Latvijas pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš no 13. līdz 17. novembrim startēs FIVB Pasaules kaus četru zvaigžņu posmā Meksikā. Pēc treniņnometnes Itālijā mūsu pludmales volejbolisti būs gatavi cīnīties par visaugstākajām vietām.

Kamēr divi citi Latvijas pāri (Mārtiņš Pļaviņš / Edgars Točs un Tīna Graudiņa / Anastastija Kravčenoka) ceļazīmes uz 2020. gada olimpiskajām spēlēm jau garantējuši, Samoilovam un Šmēdiņam par to vēl jācīnās.

Lai gan aizvadītā sezona Samoilovam un Šmēdiņam nebija pati veiksmīgākā, sezonas beigās komanda izcīnīja godalgas gan Maskavā, gan Jūrmalā, saglabājot labas cerības cīnīties par nokļūšanu olimpiskajās spēlēs. Apzinoties, cik katrs turnīrs svarīgs, duets nu dosies uz Meksiku, kur dalībnieku sastāvs nebūt nebūs pats spēcīgākais, taču iespējas cīnīties par OS reitinga punktiem tieši pretēji – lielākas.

Turnīram Meksikā Latvijas komanda gatavojās Itālijā kopā ar Adrianu Karambulu un Enriko Rosi. Lai gan aizvadītās sezonas beigās izskanēja runas, ka Latvijas duets varētu veikt izmaiņas treneru sastāvā, tās menedžeris Edgars Buļs sarunā ar portālu Sportacentrs.com saka, ka “nekādi gala lēmumi par treneri šobrīd nav pieņemti”. Tikmēr kuluāros dzirdamas runas, ka komandas treneru sastāvu varētu papildināt tieši itāļu dueta treneris. Kā būs patiesībā, rādīs laiks.

Pasaules rangā Samoilovs un Šmēdiņš šobrīd ieņem 19. vietu. Meksikā notiekošā turnīra dalībnieku sarakstā ir vēl piecas komandas no pasaules ranga labāko divdesmitnieka.

     [+] [-]

, 2019-11-08 17:01, pirms 9 mēnešiem
Vai ar Genādiju Samoilovu vairs netrenējas? Vai G.S. viens pats Ēģiptē?