Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Optibet Lucavsalas kauss pludmales volejbolā no 18. līdz 20.augustam

Optibet Lucavsalas kauss pludmales volejbolā no 18. līdz 20.augustam

Jau tradicionāli augusta beigās Rīgas svētku ietvaros pludmales volejbolisti un viņu līdzjutēji pulcējas Lucavsalā, lai sportiskā un azartiskā noskaņā noskaidrotu veiksmīgāko un labāko pludmales volejbola duetu. Šogad Optibet Lucavsalas kauss notiks 3 dienas – 18.-20.augustā.

Jau ierasti 2 dienas notiks sacensības vīriešu un sieviešu konkurencē, taču šī gada jaunums ir MIX turnīrs 20.augustā, kurā aicinātas piedalīties jauktās komandas – katrā no tām 1 vīrietis un 1 sieviete.

“Šis turnīrs ir atvērts ikvienam interesentam, tajā var piedalīties gan amatieri, gan profesionāļi, tādējādi demonstrējam, ka pludmales volejbols ir ikvienam cilvēkam piemērots sporta veids, un dodam iespēju amatieriem mēroties spēkos ar pazīstamākajiem Latvijas pludmales volejbolistiem. Manuprāt, šis ir viens no labākajiem amatieru turnīriem pludmales volejbolā Latvijā, tā tapšanā ieguldīta liela organizatoru enerģija – būs gan vairāk nekā 1000 EUR balvu fonds, kad augsta līmeņa tiesneši, sekretariāts, turnīra krekli, karsējmeitenes, dažādi konkursi un citi labumi,” informē viens no organizatoriem, SIA “O-SANDS” vadītājs Arnis Tunte.

Optibet Lucavsalas kauss šogad notiek, pateicoties vairākiem pludmales volejbola draugiem – “Optibet”, Rīgas Brīvostas pārvaldi, “LIVE Rīga”, “Rīga.lv”, “SHARK Energy”, “Mūsa Motors Rīga”, “Renault Latvija”, “Just Bar” un “O-SANDS”.

Dalībai turnīrā var pieteikties ikviens interesents, kurš ir sasniedis 18 gadu vecumu. Dalības maksa ir 16 EUR no komandas. Pieteikumi jāsūta uz e-pasta adresi beachz@inbox.lv, savukārt plašāku informāciju iespējams saņemt pa tālruni – 26862200 (Klāvs).

Plašākai informācijai:
Arnis Tunte,
Tel.: 26347703
E-pasts: arnis@o-sands.lv

Tev jābūt autorizētam,