Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Mārtiņš Pļaviņš: "Uzvarēja tas, kurš mazāk kļūdījās"

Mārtiņš Pļaviņš: "Uzvarēja tas, kurš mazāk kļūdījās"

Tīna un Nastja par Latvijas čempionēm kļuva pirmoreiz
Foto: LVF

Par ERGO OPEN 2017 Latvijas čempionāta fināla uzvarētājiem pludmales volejbolā kļuvuši Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža, kā arī Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka. Kā viņi un bronzas medaļnieki vērtē aizvadīto posmu?

„Viss neizdevās, jo bija liels vējš, un īpaši trešajā setā volejbola tehniskā puse palika novārtā. Uzvarēja tas, kurš mazāk kļūdījās,” pēc mača teica viens no čempioniem Mārtiņš Pļaviņš. „Vējš neļāva veidot kombinācijas, bumba vienkārši bija jāsit pāri tīklam, un galotnē mums tas labāk izdevās. Mums paveicās, jo bijām pareizajā laukuma pusē.

Kopumā čempionātu vērtēju ar plus zīmi. Uzskatu, ka labi ir tas, ka ir izveidota klubu sistēma. Līdz ar to spēlētājiem, kuri netiek labāko četriniekā, bet ir piesaistīti pie kāda kluba, ir papildu motivācijaun interese piedalīties Latvijas čempionātā un pārstāvēt kluba krāsas. Tā man liekas ļoti laba ideja. Tas Latvijas čempionātam piešķir lielāku nozīmi.”

„Par fināla maču nekādu lielo emociju nav, jo pusfinālā paši izlaidām no rokām uzvaru,” pēc spēles par 3. vietu teica Toms Šmēdiņš. „Nokļūdījos galotnē. Pierādījām, ka Alūksnē, kur zaudējām Gabdulļinam un Reliņam, tā bija nejaušība un ka esam stiprāki. Gājām laukumā ar domu, ka vinnēsim. Alūksnē mēs viņus nenovērtējām. Domājām, ka viegli vinnēsim, pat nevienu spēli nepaskatījāmies, kā viņi spēlē. Dabiski, ka zaudējām. Tagad kārtīgi noskaņojāmies spēlei, un viss bija kārtībā.”

„Nākamnedēļ brauksim un Kaļiņingradu, kur aizvadīsim Eiropas mēroga satelītturnīru,” par plāniem, gatavojoties Eiropas čempionātam Jūrmalā, stāsta Aleksandrs Solovejs. „Un tad jau klāt būs Eiropas čempionāts. Laipni lūdzam visus uz spēlēm.”

„Latvijas sezona mums ir bijusi ļoti laba, jo visos turnīros esam uzvarējušas,” līdzšinējo sezonu pozitīvi vērtēja Graudiņa. „Finālā no sākuma neatradām pareizo atslēgu pret Anci, jo viņa ir neparocīga uzbrucēja, kas uzbrūk ar kreiso roku. Līdz ar to pagāja kāds brītiņš, kamēr iespēlējāmies pirmajā setā.”

„Nav labi. Grupā nenospēlējām, kā gribējām. Kaut kāda stabilitāte gan ir, visu laiku grozoties ap trešo vietu,” pēc bronzas spēles teica Caica. „Izšķirošajā cīņā pret tām pašām pretiniecēm, ko pārliecinoši bijām vinnējušas grupā, pašas vairāk bijām nogurušas, un arī emocionāli nebijām virsotnē, jo grupā zaudējām Jursonei un Oltei. Šodien mēģinājām cīnīties ar Nastju un Tīnu, bet mūsu pašu kļūdas to neļāva. Sagurums ir, jo visu laiku trenējamies. Un lielākais notikums vēl tikai priekšā – Eiropas čempionāts. Šobrīd ir tāda sportiskās formas bedrīte.”

„Medaļa paliek medaļa, bet mērķis bija augstāks,” īsti apmierināta nebija arī Liepiņlauska. „Spēlējam jau ceturto nedēļas nogali. Gan fiziski, gan emocionāli ir sakrājies nogurums, bet ceram, ka vajadzīgajā brīdī būs labi.

Izmantotie resursi:
volejbols.lv

     [+] [-]

, 2017-08-08 00:17, pirms gada
kapec tik agri jabeidz sezona
garās biksēs un zeķēs līdz +6 / +8 var spelet

Tev jābūt autorizētam,