Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Pludmales volejbolisti, tostarp vairāki mūsējie, apvienojas asociācijā

Pludmales volejbolisti, tostarp vairāki mūsējie, apvienojas asociācijā
Starptautiskās pludmales volejbola spēlētāju asociācijas vadošās funkcionāres Anuka Veržē-Deprē un Madeleina Mepelinka
Foto: instagram.com/m_meppelink

Gandrīz 100 profesionālie pludmales volejbola spēlētāji izveidojuši savienību, cerot gūt lielāku ietekmi šī sporta veida attīstībā. Starptautiskajā pludmales volejbola spēlētāju asociācijā (IBVPA) ir arī Latvijas sportisti Jānis Šmēdiņš, Aleksandrs Samoilovs, Mārtiņš Pļaviņš, Edgars Točs un Rihards Finsters.

Asociācijas dalībnieku sastāvā ir vairāki spēlētāji ar skaļiem uzvārdiem, tostarp zelta medaļnieki no iepriekšējām četrām olimpiskajām spēlēm. Organizācijas prezidente - Madeleina Mepelinka (Nīderlande), goda prezidents ir slavenis amerikānis Fils Dalhauzers, savukārt finanšu direktora pienākumus uzņēmies nīderlandietis Roberts Mēvsens. Pilns dalībnieku saraksts ir ŠEIT.

IBVPA: "2017. gada sezona neatbilda sportistu un pludmales volejbola dalībnieku cerībām, jo tika atcelti turnīri, būtiski samazinājās naudas balvas un mainījās turnīru struktūra. Pludmales volejbola panākumi 2012. un 2016. gada olimpiskajās spēlēs (viens no skatītākajiem sporta veidiem) rāda, ka ir liels potenciāls izaugsmei."

Viens no olimpisko spēļu populārākajiem sporta veidiem pēdējā laikā pievērš cita veida uzmanību - daudzi vadošie spēlētāji strīdas ar sporta vadību par samaksas un spēles noteikumiem.

Pasaules pludmales volejbola vadība veica izmaiņas bez spēlētāju iesaistīšanas, bet jaunā kārtība ietekmēja sportistu dzīves līmeni, norāda jaunizveidotā organizācija. "Lielākajai daļai profesionālo sporta organizāciju ir efektīvas spēlētāju asociācijas, kas strādā, lai nodrošinātu sportistiem labākos iespējamos apstākļus, lai viņi varētu turpināt darboties savā profesijā. IBVPA strādās, lai to darītu."

Izmantotie resursi:
AP / nytimes.com
ibvpa.com

  -1 [+] [-]

, 2018-02-06 20:59, pirms gada
Virsraksts- "Pludmales volejbolisti, tostarp četri mūsējie, apvienojas asociācijā".
Citāts no 1. rindkopas-"Starptautiskajā pludmales volejbola spēlētāju asociācijā (IBVPA) ir arī vairāki Latvijas sportisti - Jānis Šmēdiņš, Aleksandrs Samoilovs, Mārtiņš Pļaviņš, Edgars Točs un Rihards Finsters".
Citāts no 2. rindkopas- "Latviju pārstāv pieci mūsu sportisti".
Kā autoram ar matemātiku???
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2018-02-07 14:20, pirms gada
Latvijas meitenes apspēlēja prezidentes komandu ar 21:15 12:21 15:11.
Varbūt tāpēc tagad nav sarakstā?