Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Samoilovs un Šmēdiņš pēc slikta sākuma sasniedz pusfinālu

Samoilovs un Šmēdiņš pēc slikta sākuma sasniedz pusfinālu
Aleksandrs Samoilovs
Foto: FIVB

Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš iekļuvuši Hantingtonā notiekošā četru zvaigžņu turnīra pusfinālā. Ceturtdaļfinālā latvieši ar 2-1 (12:21, 21:16, 15:12) pārspēja spāņus Pavlo Erreru un Adrianu Gaviru.

Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš vakar spēja iekļūt ceturtdaļfinālā, pārspējot mājiniekus Filu Dalhauzeru un Niku Lusenu. Vietu pusfinālā varēja nodrošināt uzvara pār spāņiem Pablo Ereru un Adrianu Gaviru, bet arī šī mača zaudētājiem vēl būtu iespēja iekļūt pusfinālā caur vienu uzvaru zaudētāju zarā. Latviešu prātā gan šāda opcija nebija.

Spēle sākās ar līdzvērtīgu spēkošanos, bet pirmie pie divu punktu pārsvara tika Erera un Gavira (4:2). Spāņi neizmantoja iespēju iegūt trīs punktu pārsvaru, Gaviras uzbrukuma virzienu nolasot Samoilovam. Latvijas duetam problēmas radās pēc ne tik labi paņemtas serves. Samoilovam nepaņemot servi, Spānijas duets izvirzījās vadībā ar 10:7. Pēc tehniskā pārtraukuma spāņu pārsvars pieauga. Laba spēle pie tīkla deva rezultātu, liekot latviešiem pie rezultāta 9:15 ņemt pārtraukumu. Pēc tā savākties neizdevās, kas beidzās ar pārliecinoši zaudētu pirmo setu - 12:21.

Otro setu latvieši sāka labākam izvirzoties vadībā ar 3:1. Īsi pēc tam Samoilovs sekmīgi nospēlēja blokā, palielinot pārsvaru līdz trīs punktiem. Pirmo kļūdu uzbrukumā pieļāva Šmēdiņš, bet divu punktu pārsvars vēl saglabājās. Spāņi nespēja iegūt iniciatīvu, bet Samoilovs pēc Šmēdiņa atspēlētās bumbas aizsardzībā panāca 11:7. Uzreiz pēc tam Šmēdiņš ar divām spēcīgām servēm palielināja pārsvaru līdz septiņiem punktiem. Pēc tehniskā pārtraukuma spāņi atspēlēja trīs punktus, bet brīdi vēlāk pietuvojās divu punktu atstatumā (13:15). Turpinājumā latvieši atguva iniciatīvu un uzvarēja otro setu ar rezultātu 21:16.

Trešajā setā cīņa ritēja punkts punktā. Ilgu laiku Latvijas duets bija minimālā vadībā, bet tad ar bloku atzīmējās spāņi, pārņemot vadību (7:6). Situāciju uzreiz mainīja Šmēdiņš, atspēlējot bumbu aizsardzībā un atgūstot vadību. Drīz vien izdevās izcīnīt arī divu punktu pārsvaru, kas šādā līdzīgā setā bija ļoti nozīmīgs solis pretī uzvarai. Samoilovs nospēlēja blokā un panāca 12:9. Latvieši ļoti pārliecinoši aizvadīja mača izskaņu, svinot panākumu ar rezultātu 2-1 (12:21, 21:16, 15:12).

Līdz ar to Samoilovs un Šmēdiņš iekļuvuši pusfinālā, kurā spēlēs svētdien plkst. 20:30 sacentīsies ar spēcīgajiem Nīderlandes sportistiem Aleksandru Brauveru un Robertu Meuvsenu, kuri izcīnīja bronzu Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs. Turnīru no pusfināla fāzes sola translēt arī "Best4Sport" kanāls.

  +1 [+] [-]

, 2018-05-05 23:52, pirms 9 mēnešiem
Super vīri spridzina prieks un lepnums!!!

     [+] [-]

, 2018-05-06 00:43, pirms 9 mēnešiem
"norieta turpinājums" mljec
Kur nolīduši visi dīvāna eksperti? Tūlīt sekos, ka pretiniekiem noriets, tikai tāpēc uzvaras

     [+] [-]

, 2018-05-06 06:48, pirms 9 mēnešiem
Tā turpināt!

     [+] [-]

, 2018-05-06 06:59, pirms 9 mēnešiem
наpoд недавнo pаскрыл секрет стpойногo и подтянутогo тела, не занимаясь cпоpтом и без диет лишь с помощью миостимулятора. Этoт спосoб вычитал в одном блoге и pешил cpазу же oпpобовать, результат удивил: за две недели убрал живoт и начали прocтупать кубики, подкачал руки и cпину.Тeпеpь и жeна захoтeла пoпpобoвать, вeдь нe нужнo cидеть на диетах и хoдить в cпоpт зал и цена вoпpоca кoпeeчнaя. Вот тот блог, где подpобнo вcе опиcано --- Блог Домашнего качка