Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

"O-Sands" smilšu laukumos februārī īpašas cenas

"O-Sands" smilšu laukumos februārī īpašas cenas
Foto: fivb.org

Jaunais gads daudziem ir sācies ar kādu apņemšanos. Ikviens, kurš apņēmies šogad biežāk spēlēt pludmales volejbolu, novērtēja “Pafbet” / “O-Sands” atlaižu kampaņu janvārī, kad darbdienu vakaros laukumi bija pieejami par īpaši izdevīgu cenu. Tā kā minētā akcija izpelnījās lielu atsaucību, SIA “O-Sands” nolēmuši to pagarināt līdz 28. februārim.

Darba dienu vakaros tiek piedāvāts spēlēt 1,5 stundu par vienas stundas cenu konkrētos laikos:
- Plkst. 21.30 - 23.00 pludmales volejbola laukuma īre izmaksā 28 EUR (iepriekšējo 40 EUR vietā);
- Plkst. 20.00 - 21.30 – par laukumu būs jāmaksā vien 40 EUR (iepriekš – 60 EUR).

Lai izmantotu šo piedāvājumu, interesenti tiek aicināti zvanīt 25774407, rakstīt uz e-pastu info@o-sands.lv vai sazināties “Facebook” profilā.

Vienlaikus atgādinām, ka arī februārī ik nedēļu “Pafbet” / “O-Sands” laukumos notiek King un Queen turnīri, kuros iespējams ne tikai labi pavadīt laiku, bet arī tikt pie kārdinošām balvām. Plašāka informācija par pieteikšanos un citām detaļām regulāri atrodama “Facebook” profilā.

Tev jābūt autorizētam,