Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Ozoliņa un Caica eksotiskā ceļojuma turpinājumā ar zaudējumu sāk turnīru Kambodžā

Ozoliņa un Caica eksotiskā ceļojuma turpinājumā ar zaudējumu sāk turnīru Kambodžā
Marta Ozoliņa (no labās) un Agnese Caica

Eksotiskā ceļojuma pa Āziju turpinājumā Latvijas pludmales volejbolistes Marta Ozoliņa un Agnese Caica piektdien ar zaudējumu iesāka divu zvaigžņu turnīru Kambodžā.

Latvijas sportistes pirmās kārtas mačā ar 2-1 (10:21, 21:18, 12:15) piekāpās japānietēm Jui Nagatai un Minori Kumadai.

Pirmajos divos setos dominēja kāds no pāriem. Trešā seta pats sākums vēl bija līdzīgs, tomēr turpinājumā izrāvienu veica japānietes un Latvijas sportistes samierinājās ar neveiksmi. Turpinājumā latvietēm gaidāma vēl viena apakšgrupas spēle un tajā būs obligāti jāuzvar, lai turpinātu sacensības.

Šis ir otrais turnīrs Ozoliņas un Caicas vairāku nedēļu braucienā pa Āziju. Pagājušajā nedēļas nogalē viņas ieņēma dalītu devīto vietu vienas zvaigznes sacensībās Malaizijā.

Šī nedēļa Latvijas pludmales volejbolam ir spēlēm bagāta, jo dažāda līmeņa Pasaules kausa etapos piedalās seši Latvijas pāri. Ozoliņa un Caica spēlē zemākajā līmenī starp šīm komandām.