Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Šmēdiņš: "Šis ir rezultāts trim smagiem mēnešiem treniņnometnēs"

Šmēdiņš: "Šis ir rezultāts trim smagiem mēnešiem treniņnometnēs"
Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš
Foto: FIVB

Pēc bronzas godalgu izcīnīšanas ASV notikušajā Pasaules kausa piecu zvaigžņu turnīrā Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš atzina, ka gatavošanās posmā sezonai uzņēmuši ļoti labu sportisko formu, kas arī esot pamatā medaļu izcīnīšanai pirmajā turnīrā.

Jau vēstījām, ka Samoilovs un Šmēdiņš izcīnīja bronzas medaļas Fortloderdeilā notikušajā piecu zvaigžņu turnīrā.

"Perfekti," īsumā izjūtas pēc medaļas izcīnīšanas rezumēja Šmēdiņš. "Pagājušajā sezonā mums bija daži savainojumi un nesasniedzām savu labāko formu. Šoziem vēlējāmies pierādīt sevi un atgriezties spēcīgāki. Aizvadījām trīs smagus mēnešus treniņnometnēs, un šis ir rezultāts. Nepieļāvām daudz kļūdu, arī pretinieki mums deva vairākus punktus katra seta beigās."

"Izjūtas ir lieliskas. Mēs tradicionāli sezonas sākam palēnām un pat veiksmīgākajos gados nekad nebijām izcīnījuši medaļas pirmajā sezonas turnīrā," sacīja Aleksandrs Samoilovs. "Tas, ka to izdevās paveikt, ir ļoti svarīgi, īpaši "Major" sērijas turnīrā. Jūtam, ka esam tur, kur mums būtu jābūt. Aizvadījām labu nedēļu un zaudējām tikai abiem finālistu duetiem."

"Ceturtā vieta ir labi, taču ir tāda izjūta, ka palaidām garām iespēju lielisku nedēļu pabeigt uz pozitīvas nots," pēc zaudējuma bronzas mačā sacīja brazīlietis Pedru. "Visu nedēļu spēlējām labi, bet šodien tas vienkārši nebija lemts. Viņiem [Samoilovam un Šmēdiņam] bija daudz lielāka enerģija, nekā mums un viņi bija pelnījuši uzvaru."

Izmantotie resursi:
https://us.beachmajorseries.com/

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja