Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Pļaviņš un Točs triumfē Doma laukumā

Ints Megnis
Ints Megnis

Pļaviņš un Točs triumfē Doma laukumā
Latvijas bīčvolejbola flagmaņi Doma laukumā
Foto: facebook.com/osandsriga

Viens no šī gada pasaules labākajiem pludmales volejbola duetiem Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs sestdien Doma laukumā triumfēja Latvijas kausa turnīrā, finālā ar 2-1 (14:21, 21:11, 15:8) pārspējot Aleksandru Samoilovu un šveicieti Mirko Gersonu.

Fināls un spēle par trešo vietu šajā interesantajā turnīrā notika pārpildītu tribīņu priekšā. Titula mačā, pateicoties lieliskām Gersona servēm, Latvijas un Šveices duets paņēma pirmo setu, tomēr turpinājumā daudz pārliecinošāki bija Pļaviņš un Točs.

"Ļoti reti, kad kāds tāda līmeņa servi var turēt visu spēli," pēc mača pauda Pļaviņš. "Viņš vai nu nogurst, vai jāspēlē tieši pa otru, lai viņš atdziest. Tā arī notika - pārgājām uz Sašu, viņš atdzisa un pēc tam viņi vairs ar servi neizcīnīja nevienu punktu."

"Otrajā un trešajā setā sākām spēlēt savu spēli. Sākumā daudz kļūdījāmies, bet tad iegājām ritmā," izteicās Točs, sakot, ka pirmo setu pretinieki nospēlējuši ļoti labā līmenī.

Visā turnīrā Pļaviņš un Točs četros mačos zaudēja tikai divus setus, pirmajā dienā vienu atdodot Haraldam Regžam un Tomam Šmēdiņam. Vēlāk šis pāris piedalījās mačā par trešo vietu, tomēr zaudēja baltkrieviem Pāvelam Pjatruškam un Aļaksandram Kavaļenkam.

Aleksandrs Samoilovs spēlēja pārī ar Gersonu, jo viņa ierastais partneris Jānis Šmēdiņš nesen guva pleca traumu, krītot no velosipēda. Līdz ar to turpinājumā Samoilovs apvienosies ar Pļaviņu, abiem Latvijas veterāniem jau pēc dažām dienām dodoties uz komercsacensībām "King of the Court", kuru ietvaros septembrī būs četri turnīri - pa vienam Nīderlandē un Beļģijā, bet divi ASV. Točs šajā laikā strādās individuāli, cenšoties uzlabot savus trūkumus.

     [+] [-]

, 2018-09-01 22:43, pirms gada
Samoilovam 33 gadi. Veterāns? Stulbums.

     [+] [-]

, 2018-09-02 04:03, pirms gada
Rezultātu vismaz varēja ielikt

     [+] [-]

, 2018-09-02 09:21, pirms gada
SC visā krāšņumā, varējāt arī nelikt šo ziņu vispār, ja ieliekat pēc 4 h...