Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource617 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource617), Fid:2889, Did:0, useCase: 0

Melbārdis: "Šobrīd esam ārpus medaļām, bet būs labāks miegs"

Melbārdis: "Šobrīd esam ārpus medaļām, bet būs labāks miegs"
Oskars Melbārdis un Jānis Strenga
Foto: Romāns Kokšarovs/f64
Phjončhana 2018, Phjončhana - Bobslejs (Vīrieši) Divnieki, 1. un 2. brauciens
1. Nico Walther 1:39.39  
4. Oskars Melbārdis +0.23  
6. Oskars Ķibermanis +0.39  

Latvijas bobsleja pilots Oskars Melbārdis pēc Phjončhanas olimpisko spēļu divnieku sacensību pirmās dienas atzina, ka par līdera goda zaudēšanu nepārdzīvo, tā būšot labāks miegs, bet stūmējs Jānis Strenga atzina, ka startā vēl esot rezerve.

"Īstenībā bija labi. Ja vēl nebūtu tā rupjā kļūda otrā brauciena otrajā virāžā, tad būtu pavisam labi," saka Oskars Melbārdis. "Rīt ir vēl divi braucieni. Šobrīd esam ārpus medaļām, tā ir viela pārdomām. Bet no otras puses - būs labāks miegs. Pirmās divas vietas ir tālāk, trešā tuvu. Bet visi ir cilvēki, arī citi var kļūdīties. Es šādi pat jūtos mierīgāk. Rīt jānāk ar jaunu cīņas sparu un jāmēģina izdarīt maksimums. Šeit katra kļūda maksās dārgi."

"Otrajā virāžā nesanāca pareizi iebraukt, līdz ar to aizgāja ķēdes reakcija. Virāžas izejā kamanas aizslīdēja uz bortu. Šī kļūda būs jāizlabo," stāsta Oskars. "Lai to izdarītu ir jātrāpa jau pirmās virāžas izejā, ieeja otrajā ir pats galvenais, lai varētu labi turpināt. Ja otrās virāžas augšā uzbrauksi pārāk augstu, tad ir garantēts borts izejā, jo virāža pati met uz leju."

Melbārdis atzīst, ka nav lielas atšķirības, vai braukt ar Jāni Strengu vai Daumantu Dreiškenu, turklāt treniņos tas jau darīts gana bieži. "I trases, kurās jūtama svara atšķirība, bet šajā trasē tik un tā ātrums ir liels."

"Pirmais brauciens izdevās veiksmīgs, jau sākot ar startu. Nebija kur piesieties. Otrajā braucienā visu izteica jau otrā virāža, kurā dabūjām bortu, ātrums zuda un arī finišā rezultāts nebija tik labs," saka Jānis Strenga. "Par to, ka man būs jābrauc, uzzināju vakar pēc treniņa. Pārskrēja patīkamas skudriņas."

"Startā maza rezerve vēl ir," uzskata Jānis. "Startu gribētos izskriet zem 4,90 sekundēm. Pirmais mērķis jau bija noskriet ātrāk nekā pagājušajā gadā. Tas izdevās. Tagad gribētos paskriet zem 4,90. Tad es būtu priecīgs."

  +5 [+] [-]

, 2018-02-18 16:24, pirms 10 mēnešiem
gribētos ļoti, lai Kripsu apsteigtu...

     [+] [-]

, 2018-02-18 16:32, pirms 10 mēnešiem
Nu nezinu, nezinu puiši vai būs lemts podests, tas būs redzams jau pēc 3 brauciena, kā sanāks pašiem un kā sanāks konkurentiem.

  +6 [+] [-]

, 2018-02-18 16:51, pirms 10 mēnešiem
Medaļas ir ļoti reālas,kļūdās visi!

  -1 [+] [-]

, 2018-02-18 17:44, pirms 10 mēnešiem
Šī olimpiāde vieš pesimismu,zinot ,ka parasti,ar katru nākāmo braucienu,nobraucām sliktāk.

  +1 [+] [-]

, 2018-02-18 17:56, pirms 10 mēnešiem
alguns rakstīja: Šī olimpiāde vieš pesimismu,zinot ,ka parasti,ar katru nākāmo braucienu,nobraucām sliktāk.
Nepareizi! Tā kā līdz šim neveicās, lielāka iespējamība ka tagad paveiksies!

     [+] [-]

, 2018-02-18 19:54, pirms 10 mēnešiem
Цeны нa элeктpoэнepгию пocтoяннo pacтут, но ecть спoсoб плaтить нa 50% мeньшe! Узнaл об этoм лaйфxaке в cтaтьe oпытнoго инжeнepa-элeктpика https://steem.ly/electromonter и пoльзyюсь ужe пoл гoдa! Этo лerальнo, coветую вceм, ктo нe xoчeт пepeплачивать!b

     [+] [-]

, 2018-02-18 20:19, pirms 10 mēnešiem
zaxx rakstīja: Nu nezinu, nezinu puiši vai būs lemts podests, tas būs redzams jau pēc 3 brauciena, kā sanāks pašiem un kā sanāks konkurentiem.
Baigais eksperts tu