Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource617 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource617), Fid:2889, Did:0, useCase: 0

Daiļslidotāja pabeidz sacensību programmu par spīti noslīdējušai kleitai

Daiļslidotāja pabeidz sacensību programmu par spīti noslīdējušai kleitai
Jura Mina
Foto: EPA/Scanpix
Phjončhana 2018, Phjončhana - Daiļslidošana Komandu sacensības pāriem, brīvā programma
1. Duhamel/Radford 148.51  

Dienvidkorejas daiļslidotāja Jura Mina savā olimpiskajā debijā kopā ar partneri Aleksandru Gamelinu piedalījās pāru sacensībās, taču jau priekšnesuma sākumā Minai radās problēmas ar kleitu, kas noslīdējusi no pleca, un viņa vēlāk atzina medijiem, ka visu laiku satraukusies par to, ka viņas apģērba augšdaļa noslīdēs pavisam. Par spīti tam Mina pabeidza priekšnesumu un kopā ar Gamelinu izcīnīja devīto vietu.

22 gadus vecā Jura Mina savā valstī notiekošajās olimpiskajās spēlēs piedzīvoja debiju šāda līmeņa sacensībās, un jau pāris sekundes pēc priekšnesuma sākuma viņu sagaidīja viens no ļaunākajiem scenārijiem – viņas apģērba augšdaļa noslīdēja un atsedza kreiso plecu.

Lai arī Minai sacensību laikā vairākkārt nācās piekārtot savu apģērbu, lai izvairītos no lielākām problēmām, viņa nepārtrauca priekšnesumu un beigās arī kopā ar Gamelinu uzrādīja augstvērtīgu rezultātu, iegūstot devīto vietu.

Pēc sacensībām Mina medijiem atzina, ka visa priekšnesuma garumā bijusi nobijusies, ka viņas kleitas augšdaļa jebkurā brīdī var aiziet pa gaisu: „Piecas sekundes uz ledus, un kleitas āķītis atnāca vaļā. Ja tas būtu atrāvies pavisam, tad noslīdēt varēja visa mana apģērba augšdaļa.”

Mina paskaidroja, ka nav apstājusies, lai novērstu nelaimi, jo zinājusi, ka šāda rīcība maksātu viņai un viņas partnerim punktus kopvērtējumā.

„Šīs ir manas pirmās olimpiskās spēles, tas bija mans pirmais iznāciens uz olimpiskā ledus, un tas varēja izvērsties par pilnīgu katastrofu,” sacīja Mina. „Es biju ļoti satraukusies.”

Vēlāk gan Mina spēja atrast situācijā arī amizanto pusi, sociālajā tīklā „Twiiter” pārpublicējot vairākus jokus par šo atgadījumu, kā arī apsoloties kārtīgi sašūt savas drēbes individuālajās sacensībās.

Izmantotie resursi:
Winter Olympics: South Korean skater suffers...

  +4 [+] [-]

, 2018-02-12 20:34, pirms gada
Nu blin, ne tajaa pusee taa viile paarplisa ... Vilshanaas

  -2 [+] [-]

, 2018-02-13 04:04, pirms gada
Ko viņa tur piesedz, ja tur nekā nav

  -1 [+] [-]

, 2018-02-13 20:57, pirms gada
Par spīti daiļslidotājas noslidējušai kleitai es pabeidzu uz monitora.

     [+] [-]

, 2018-02-14 12:54, pirms gada
Sveiki, kungs / kundze!

Es esmu Sandra Kelly Maskuller sekretāre naudas aizdevumu sabiedrība starp privātpersonu.

Vai jums ir nepieciešami naudas aizdevumi starp indivīdiem, lai saskarētos ar finansiālajām grūtībām, lai beidzot izkļūtu no strupceļa, kas izraisa bankas, noraidot jūsu kredītprasību failus? Sandranas kundze spēj jums aizdot jums nepieciešamo summu un apstākļus, kas padarīs jūsu dzīvi vieglāku. Tāpēc sazinieties ar mani, lai uzzinātu vairāk par mūsu labvēlīgajiem apstākļiem.

Mēs piedāvājam no 10 000 eiro līdz 10 000 000 eiro ar atmaksas termiņu no 5 gadiem līdz 25 gadiem ar likmi 2% gadā. Jūs varat sazināties ar mani:

sandrana_credito@hotmail.com

sandrana_credito@hotmail.com

paldies